חפש

השדכנית הראלה ישי על סיכונים בדייט ראשון

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

הראלה ישי, בעלת משרד השידוכים 'דו-לב', מעניקה צרור עצות וטיפים להתמודדות עם עולם הדייטים המסוכן - איפה כדאי להיפגש, מה צריך לשאול ולמה חשוב לשים לב? בריאיון נוסף אצל גבי גזית.

 

 

גבי: מחר יום האהבה. לא יודע מה זה כל ההמצאה הזאת של יום האהבה. זו המצאה של חנויות ושל חברות לעשות כסף, אבל נגיד, יאללה, אתם הולכים לעשות איזה משהו, אז בואו נראה מה אנחנו יכולים לעזור לכם.

 

הראלה ישי היא שדכנית. שלום, הראלה.

 

הראלה: שלום וברכה.

 

תני לנו באמת שלוש-ארבע דיברות, אין לנו הרבה יותר זמן מזה, של עשה ואל תעשה בדייט. מי משלם? לאן הולכים? מה אומרים? איך לזהות שקרנים שפגשת באינטרנט? ככה, פחות או יותר.

 

הראלה: או-קיי, אז ככה. קודם כול, אם אפשר להוציא אינפורמציה בטלפון, זה יהיה מצוין. זאת אומרת, לברר פרטים מדויקים: אופי, תחביבים, שאיפות, צורה חיצונית, שלא יהיו ככה הפתעות. להיפגש במקום רומנטי, לא בבית שלה, לא בבית שלו.

 

גבי: כן, אבל אז הבן אדם אומר לך: "אני גרוש". ואז שם את הטבעת בכיס, מגיע לפגישה, מסתבר שאשתו נסעה בשליחות לאוניברסיטת הרווארד לעשות קורס של חודש והוא לבד.

 

הראלה: אתה יודע, הייתי עונה לך שיגיעו אליי, אצלי זה לא יקרה, אבל בחוץ זה קשה מאוד לדעת, אמיתי. (גבי: נו, אבל איך איך איך לא ליפול בפח?)

 

הראלה: אז זהו. בוא נסתכל איך לזהות שקרנים בדייט. קודם כול, הסתרה והתחמקות. יש כל מיני תנועות שמעידות על זה שבן אדם מסתיר ומתחמק: הוא לא יוצר איתך קשר עין ישיר, הוא מסתיר את הידיים בכיסים, הוא יושב בזווית שמרוחקת ממך, הוא נוגע בפנים.

להמשך... - לחץ כאן ◄

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את '10 הדיברות לבליינד דייט מוצלח (103FM) שתף עם החברים בטוויטר את '10 הדיברות לבליינד דייט מוצלח (103FM)