חפש

השדכנית הראלה ישי בריאיון רדיו עם רועי ווסט על הכרויות

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

בפינת הזוגיות של רועי ווסט ברדיו ללא הפסקה מתארחת השדכנית הוותיקה הראלה ישי ממשרד 'דו-לב', משרד שידוכים בתל אביב, באר שבע, אשדוד וירושלים.

 

מה הם הקריטריונים שעל פיהם כדאי לנו לבחור את בן או את בת הזוג שלנו לחיים? הראלה ישי, בעלת רשת משרדי השידוכים 'דו-לב', מסבירה כיצד יודעים אם יש עתיד ליחסים ועל מה אסור בשום פנים ואופן להתפשר. אז איך נדע מתי "זה זה"?!

 

 

רועי: רגע לפני סוף השבוע אנחנו בפינת הזוגיות. שלום להראלה ישי, בעלת רשת משרד השידוכים 'דו-לב'.

 

הראלה: שלום וברכה.

 

רועי: והיום אנחנו שואלים את השאלה: אם אני מסתובב עם נעל מזכוכית, איך אני יודע אם מצאתי את סינדרלה או סתם מצאתי מישהי עם רגל באותה מידת נעליים?

 

הראלה: שאלה יפה. תראה, מרבית האנשים היום נוטים לבחור בני זוג על פי אינטואיציה, אתה יודע, על פי קליק ראשוני. וברוב המקרים זה מוכח כלא נכון כי אם אנחנו נסתכל על אחוז הגירושין, נבין שזה ממש-ממש לא עובד ככה.

 

זאת אומרת, לדעתי, אנשים צריכים לבחור על פי קריטריונים ברורים. כאילו, יש קריטריונים בסיסיים שהם מראה ומשיכה, שזה ברור ושאי אפשר להתפשר על זה.

 

רועי: שזה דווקא עשוי לעוור אנשים אפילו.

 

הראלה: כן, מאוד יכול לעוור, בוודאי. אבל עדיין, בלי זה אנחנו לא יכולים להתקדם קדימה. (רועי: בוודאי)

 

הראלה: אני הפעם אולי אחלק את זה לאיך בחורה הולכת לבחון בן זוג ואיך בחור הולך לבחון בת זוג, אני חושבת שזה שני דברים שונים.

להמשך... - לחץ כאן ◄

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'איך לבחור את בן או את בת הזוג שלנו לחיים? (103FM) שתף עם החברים בטוויטר את 'איך לבחור את בן או את בת הזוג שלנו לחיים? (103FM)