חפש

שני דורות של שידוכים

חיים היה בחור כבן 40, בכיר מאוד במשטרה, שחיפש לפתוח פרק ב'. הוא הציג את עצמו כגרוש עם 3 בנות, והסביר שהוא מגדל אותן לבד (אשתו ויתרה על הילדים).

 

בפגישת ההיכרות בינינו התברר לי שהוא עדיין לא גרוש פורמאלית, ולכן לא הסכמתי לקבל אותו למשרד. הוא ניסה לשכנע אותי והסביר שהם פרודים, כבר לא גרים ביחד, זה רק עניין של זמן עד שיתגרשו – אך עדיין לא הייתי מוכנה.

 

לא תאמינו, אבל ביום שהוא קיבל את הגט הוא נחת אצלי במשרד. מיותר לציין שהייתי מופתעת מאוד מהרצינות שלו. עוד דבר שהייתי מופתעת ממנו הוא הדרישה שלו – "רק צעירות!".

 

כיוון שהיה כהן, אלמנות וגרושות לא באות בחשבון, אלא רק רווקות. הוא רצה להתחתן עם מישהי צעירה שתביא לו בן, אבל עם כל הכבוד, זה לא פשוט למצוא אחת כזו שתסכים לקחת אותו עם 3 בנות שחיות איתו בבית.

 

בזמנו הייתה לי מישהי רווקה, אבל היא לא הייתה ממש צעירה, אלא בת גילו. למרות ששניהם לא ששו להיפגש, ביקשתי מהם לתת צ'אנס – והכול זרם להם חלק מהדייט הראשון.

 

אחרי כמעט שנה של היכרות הם התחתנו ומיד החלו לעשות טיפולי פוריות. היום יש להם בן משותף, והיא עוזרת לו לגדל את הבנות שלו מהנישואין הקודמים.

 

הבת הגדולה שלו, שהייתה אז לקראת סיום תואר, לא האמינה באהבה. הגירושין הקשים של הוריה והעובדה שאימא שלה עזבה אותם גרמו לה למעין "אנטי" לגבי מוסד הנישואים ולגבי זוגיות בכלל.

 

אביה כאב את כאבה ולא רצה שהיא תישאר לבד כל החיים בגלל הטראומה שעברה במשפחה, וביקש ממנה לפגוש אותי. "שבי איתה רק פעם אחת, ולא אבקש ממך יותר כלום".

 

כדי לרצות אותו היא אכן הגיעה אליי למשרד, אבל הרגשתי שהיא עושה את זה רק כדי להשתיק את אבא שלה ולא בגלל שהיא באמת חושבת שאצליח להכיר לה מישהו רציני, ובטח לא לעזור לה לשבור את מחסום הזוגיות שלה.

 

אבל תוך זמן קצר נשבר בינינו הקרח. אמרתי לה: "תראי איך אבא שלך מאושר עכשיו, למרות כל מה שהוא עבר עם אימא שלך", ופתאום משהו אצלה בתפיסה השתנה.

 

הכרתי לה כמה בחורים, ובסוף זה תפס... היום היא נשואה באושר עם כלכלן מבאר שבע שהכרתי לה.

 

כך זכיתי לחתן 2 דורות במשפחה. אין אושר גדול מזה.

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'שני דורות של שידוכים שתף עם החברים בטוויטר את 'שני דורות של שידוכים