חפש

הקרחת שהפרידה בינינו

הצעתי ללקוחה שלי, בחורה בת 32 שעובדת במשרד ראש הממשלה, להכיר בחור מקסים בן 34. תיארתי לה אותו והוא נשמע לה ממש טוב. הם יצאו לדייט, ופתאום היא הבחינה שהוא קירח (הם הרי לא רואים אצלי תמונה לפני הפגישה).

 

בסוף הדייט היא התקשרה אליי ואמרה לי שאם היא הייתה יודעת מראש שהוא קירח, היא לעולם לא הייתה יוצאת אתו – אבל היה להם ממש כיף ביחד, ומצדה תהיה המשכיות.

 

הסברתי לה שהקרחת שלו אינה טבעית, אלא שהתחביב שלו הוא שחייה ולכן הוא מגלח את הראש כדי לשפר תוצאות בשחייה. זה כבר שיפר את הרגשתה לגביו.

 

בדייט השני הוא אמר לה שהיא נורא מזכירה לו מישהי שהוא כמעט התאהב בה בחדרי הצ'אט באינטרנט לפני משהו כמו 10 שנים. הוא סיפר שהוא ממש רצה לפגוש אותה, אבל כשהיא ראתה תמונה שלו עם הקרחת, היא פסלה אותו על הסף ושם נגמר הקשר ביניהם. מאז במשך כמה שנים הוא חשב רק עליה.

 

ומה מסתבר? זו הייתה היא!!! הם הבינו זאת אחרי שכל אחד אמר מה היה הכינוי שלו בחדר הצ'אט, והבינו שהם פספסו 10 שנים של זוגיות מאושרת יחד בגלל שטות.

 

היום הם נשואים באושר, והיא מקבלת באהבה את הקרחת.

 

מוסר השכל

אל תיגשו לזוגיות עם רשימות מכולת, ואל תפסלו מהר מדיי לפני שאתם נותנים צ'אנס אמיתי. הסיפור שלהם נגמר בטוב בסוף, אך הם היו עלולים לפספס את אהבת חייהם.

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הקרחת שהפרידה בינינו שתף עם החברים בטוויטר את 'הקרחת שהפרידה בינינו