חפש

המיילדת הרווקה

בלידה השלישית שלי יילדה אותי מיילדת מקסימה, עם פנים מהממות וגוף מלא (אפילו קצת שמנמן). בין ציר לציר דיברנו על זוגיות והבנתי שהיא רווקה. שאלתי למה היא לבד, והיא אמרה "מי ייקח אותי שאני כזאת שמנה?"

 

יתרה מכך, היא הייתה בטוחה ששעות העבודה הכביכול בעייתיות שלה (שבתות, חגים, לילות) מרתיעות גברים. בתפיסה שלה, כל גבר מחפש אישה שתהיה בבית כדי לגדל את הילדים.

 

הסברתי לה שיש המון גברים שאוהבים מלאות, גם אם הם עצמם רזים. ובעניין השני, שעות העבודה שלה לא צריכות להוות שיקול, בטח לא בשלב זה. זה עניין טכני שעם קצת מאמץ, תמיד מסתדר בסוף.

 

כשסיימתי את חופשת הלידה שלי, היא נרשמה אצלי במשרד, ובדיוק ביום שנרשמה קיבלתי את ניתוח כתב היד של בחור שעבד כנהג מונית. הגרפולוגיה הראתה שהוא בחור זהב, אינטליגנט מאוד, איש שיחה מרתק עם המון ידע, מציאה לכל אישה – קשוב, רגיש, הגון, אוהב, כזה שיודע לפנק.

 

היא שמעה שהוא נהג מונית ולא התלהבה, בלשון המעטה... הסברתי לה שהוא בחר לעסוק בזה כי הוא מתעניין באנשים ומתעתד ללמוד אנתרופולוגיה.

 

למרות זאת היא הסכימה לפגוש אותו, והיה להם קליק על ההתחלה. אחרי כמה דייטים הם הבינו שזה זה, אבל הוריה לא רצו אותו. "מה פתאום שאת, אקדמאית, אחות במקצועך, תהיי עם נהג מונית??".

 

הם החליטו שהם לא נותנים להורים שלה להרוס להם ועברו לגור באילת, הרחק מהם. שם היא עובדת כמיילדת בבית חולים יוספטל והוא פתח עסק משגשג. הזוגיות שלהם מדהימה, וההורים שלה לאט-לאט התחילו לקבל אותו.

 

נכון, זה לא מושלם, אבל הם מאושרים יחד, וזה הדבר הכי חשוב.

 

הייתי בעננים שהצלחתי לגרום אושר למיילדת שעזרה לי להביא לעולם את בתי הראשונה.

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'המיילדת הרווקה שתף עם החברים בטוויטר את 'המיילדת הרווקה