חפש

גורל של אהבה

רווקה בת 35, עורכת דין מצליחה ויפה, הגיעה אליי בנחישות למצוא חתן. היא סיפרה לי שבערך מגיל 25 היא במרוץ אחרי הקריירה – להשיג עוד לקוח, לקבל עוד קידום. היא עבדה מבוקר עד לילה, ולא נשאר לה זמן לחיים מחוץ לעבודה. בדיוק התחתנה החברה האחרונה בחבורה, והיא החליטה שהיא לא רוצה להיות הרווקה היחידה בחבר'ה.

 

בפגישת ההיכרות שלנו, תוך כדי שיחתנו עלה שהיא בדיוק קונה לעצמה בית. נמאס לה לחכות לחתן וחבל לה על כל הכסף שהיא זורקת על שכירות. הצעתי לה שתחכה עוד קצת ושתתן עוד קצת זמן למזל, אולי היא תכיר מישהו שגר בעיר אחרת, אולי כבר יש לו דירה. אבל היא החליטה שהיא לא מחכה.

 

באופן מפתיע, היה לי בדיוק אותו מקרה עם בחור בן 41 בדיוק באותה תקופת זמן. גם לו הצעתי לחכות כמה חודשים עם רכישת הבית בזמן שאנסה להכיר לו מישהי, אבל הוא היה להוט לבצע את הרכישה.

 

הכרתי בין השניים והם התחברו מהרגע הראשון. בדייט שלהם הסתברו שני דברים מדהימים: הראשון הוא שהם קנו דירה באותו בניין, היא בקומה 2 והוא בקומה 5!

 

השני הוא שלקראת סוף הדייט, הם פתאום נזכרו שעמדו אחד ליד השנייה בדואר בדיוק כמה ימים קודם. שניהם היו צריכים לבייל את החוזה של רכישת הדירה, נפלו לה כל המסמכים על הרצפה והוא עזר לה להרים אותם.

 

היום הם נשואים, גרים יחד בקומה ה-5 ומשכירים את הדירה בקומה השנייה. זה גורל.

 

מוסר השכל

בסיפור הזה הם לא שמו לב אחד לשנייה במפגש האקראי בסניף הדואר, אך הם קיבלו הזדמנות שנייה כשהכירו דרכי. השתדלו להיות ערניים לסביבה ולפקוח עיניים.

 

אולי דווקא הבחור שעומד לפנייך בסופר מיועד להיות בעלך. ואולי דווקא השכנה החמודה שמורידה את הכלב עתידה להיות האישה של חייך.

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'גורל של אהבה שתף עם החברים בטוויטר את 'גורל של אהבה