חפש

הראלה ישי שידוכים

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

 ערוץ 2 בתוכנית על הראלה ישי
מאז שהתחיל עידן ההיכרויות באינטרנט, רבים חושבים שאין יותר מקום לשדכנים. אך בשטח רואים שבדיוק ההפך קורה. יותר ויותר אנשים מגיעים להראלה כדי למצוא שידוך, וזאת למרות שפע אתרי ההיכרויות.

 

למה? מסיבה מאוד פשוטה: מבחן התוצאה. כבר יותר מ-26 שנה הראלה מחברת בהצלחה רבה בין לבבות של רווקים, גרושים, אלמנים בכל הגילאים, חילוניים ודתיים כאחד.

 

מי שמגיע להראלה יודע שהיא עושה עבורו סינון מדויק של כל מי שלא מתאים או לא רציני לגבי זוגיות. היא חוסכת בזבוז זמן (שהפך למשאב מאוד יקר בימינו), ועלויות שונות בגין מציאת זוגיות (ברים, אתרי היכרויות, הוצאות תחבורה כדי להגיע לעוד דייט כושל וכד').

 

והכי חשוב - היא חוסכת שברון לב של אנשים שנכוו בדרך זו או אחרת במסע שלהם לחיפוש זוגיות. לקוחות רבים מגיעים אליה לאחר אכזבה קשה מאתרי היכרויות ופייסבוק, שם יש לא מעט התחזויות ותחושה של שוק בשר.

 

דבר נוסף שהראלה עושה הוא להוציא את האדם מהקיבעון אליו הוא התרגל ופותחת בפניו אפשרויות אחרות לאהבת אמת.

 

אמנם היא לא מחתנת את כל לקוחותיה, אך את מי שהיא מחתנת - זה כמעט תמיד לנצח. למיטב ידיעתה, אין לה אפילו כף יד של גרושים (וזאת על רקע הסטטיסטיקה העגומה של הגירושין בישראל). המסקנה היא שכשהיא עושה שידוך - רוב הסיכויים שהזוג יחיה באושר עד סוף ימיו.

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

תגיות: סיפורי אהבה איכותיים

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הראלה ישי שידוכים שתף עם החברים בטוויטר את 'הראלה ישי שידוכים