חפש

טיפים להכרויות באמצעות אתרי הכרויות

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

בכל יום גולשים מאות אלפים (לפחות) באתרי הכרויות. האתרים מציעים כלים לסינון מועמדים פוטנציאלים ולכאורה מאפשרים לנו לאתר את בן הזוג האידיאלי. 
 
ובכל זאת, אנשים רבים רשומים באתרים במשך שנים ועוברים מהכרות אחת לאחרת. מדיווחים של משתמשים עולה, שככל שעובר הזמן, העיון בפרופילים אינו מעמיק ונוצרת שחיקה.

 

אז איך בכל זאת ניתן לממש את הפוטנציאל של אתר הכרויות?

שאלות בסיסיות:

 

האם אתם פותחים ובודקים כל פניה שאתם מקבלים?

 

האם בחנתם איך אתם נראים כבני זוג בעיני הצד השני?

 

האם קיבלתם הצעות לשיפור הפרופיל מבני זוג פוטנציאליים?

 

האם יש לכם קושי להתחיל תקשורת עם בני זוג פוטנציאליים?

 

אם אתם גולשים באתרי הכרויות כמה חודשים, האם הסקתם מסקנות כלשהן מתהליך ההכרות?

 

האם אתם מוכנים להשקיע בעצמכם כדי לשנות את המצב?

 

חשוב לזכור שאין דרך אחת נכונה להתנהלות באתרי הכרויות. יחד עם זה כדאי לשים לב לכמה דברים. הקדישו תשומת לב לדרך בה אתם מתארים את עצמכם והיו ברורים ביחס לציפיות ולרצונות שלכם מההיכרות. קבלו גם פידבק מבני זוג פוטנציאליים. הניסיון מלמד, שאנשים שמודעים לנוכחות באתרי הכרויות מצליחים להפיק תוצאות.

 

ייעוץ למציאת זוגיות באתרי הכרויות וברשתות חברתיות

במרכז לזוגיות של דו-לב הראלה ישי תוכלו לקבל במפגש אחד בן מספר שעות ייעוץ מקיף, שיכלול אבחון הפרופיל שלכם. בתהליך זה תקבלו הסבר, כיצד נראה הפרופיל בעיני בן/בת הזוג הפוטנציאלי. כמו-כן תקבלו "ארגז כלים", שיאפשר לכם גלישה יעילה באתרי הכרויות , זיהוי נכון יותר של בני זוג פוטנציאלים ופנייה אליהם.

 

במרכז לזוגיות של הראלה ישי תוכלו לקבל ייעוץ וליווי אישי במאמץ להכיר בן/בת זוג. אנחנו נבדוק ונשפר יחד אתכם את הפרופיל, נבחר יחד תמונות, נלווה אתכם ביצירת הקשר הראשוני, קשרים בתהליך ונבדוק יחד את הסיבות לכישלון של קשרים.

 

ייעוץ בהיכרויות בפייסבוק

כיצד נראה הפרופיל בפייסבוק, באיזה תמונות בחרנו, איזה סטטוסים אנחנו בוחרים לפרסם?

 

אם אנחנו רוצים להשתמש בפייסבוק לצורך הכרויות, חשוב לשים לב לפרטים האלה. במפגש במרכז לזוגיות דו-לב של הראלה ישי, יקבל הפרופיל האישי שלכם אבחון מקצועי וכך גם דרך ההתנהלות שלכם בפייסבוק. כמו-כן תקבלו ארגז כלים, שיאפשר לכם למצוא את הזוגיות המתאימה לכם באמצעות הרשת החברתית.

    

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'טיפים להכרויות באתרי הכרויות שתף עם החברים בטוויטר את 'טיפים להכרויות באתרי הכרויות