חפש

סיוע להורים למציאת זוגיות לבן/בת

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

הרצון להגשמה עצמית לאחר הצבא, טיול גדול בחו"ל, לימודים ופיתוח קריירה גורם לצעירים רבים להגיע לחצות את גיל 25, כשהם לבד. ההורים מביטים בדאגה בילד/ילדה שמתבגרים ונשארים לבד. הילדים מצידם קולטים היטב את מבטי הדאגה והכמיהה של ההורים, לראות אותם בזוגיות. הסביבה החברתית והמשפחתית הופכת למעיקה על הצעיר או הצעירה וגם על ההורים, שמתמודדים עם שאלות בנוסח, "יש לו/לה חבר/ה?

 

נושא הזוגיות של הילדים הופך לטאבו בבית, למרות שהם ואתם, ההורים, מאד מוטרדים ממנו. ההזדמנויות ליצירת אינטראקציות חברתיות הולכת ופוחתת. הילדים מרגישים שהמאכזבים אתכם, במיוחד לאחר שחזרתם מחתונה של הבן של החברים. כל אלה יוצרים מתח בבית, ריחוק והסתגרות של הילד בחדרו.

 

יש מה לעשות

המרכז לזוגיות של הראלה ישי מציע תכנית פעולה, שתאפשר לכם ליצור שיח פורה עם הילד בנושא הזוגיות, להפיג את המתח בבית ולסייע לו או לה לבנות זוגיות מאושרת.

 

הורים בוגרי המרכז לזוגיות של הראלה ישי דיווחו על הצלחה גדולה ועל הגשמת חלומם, לראות את הבן/בת מקים משפחה. הגישה של ישי מבוססת על ידע וניסיון רב שנים בייעוץ להורים וצעירים, בהבנת התהליכים המשתנים ביחסי הורים - ילדים לאורך שנות התבגרותם ובסיפורי הצלחה מדהימים.

 

בחינת מצבו/ה של הילד/ה

האם הוא או היא ממעטים לצאת ומעדיפים להישאר בבית?

 

האם הוא או היא נשארים בעבודה עד שעות מאוחרות?

 

האם הם נמנעים מהכרויות ("דייטים")?

 

האם הם נוטים לבחור בני זוג שאינם מתאימים? האם נטו להישאר במערכות יחסים כאלה לאורך זמן?

 

האם הם חוו בעבר מערכת זוגית?

 

כמה זמן עבר מאז הזוגיות האחרונה שחוו?

 

תשובה חיובית לאחת או יותר מהשאלות האלה מראה, שיש מה לעשות, אפשר לסייע לילדכם.

שיטת העבודה של המרכז של דו-לב.

 

במפגש דיסקרטי בן שעתיים, או יותר, נבחן יחד את השאלה, למה בנכם/בתכם לא הצליחו לבנות זוגיות מאושרת. לאחר אבחון מעמיק, נאתר את הקושי של הבן/בת ונמצא דרכים, שיובילו אותו/ה לצאת מהבדידות, לבנות זוגיות מאושרת ולהקים משפחה.

 

ניתן לבצע את התהליך עם בנכם/בתכם או בלעדיו. במקרה כזה תקבלו מאיתנו הכוונה, כלים ודרכים להגיע לילד, לדבר איתו ולסייע לו לבנות חיים זוגיים מאושרים.

 

אנחנו במרכז דו-לב מתחייבים לתוצאות. תנו לנו, להעניק לכם את האפשרות להיות הורים מאושרים, כלומר, לראות את ילדיכם בונים זוגיות ומשפחה מאושרת.

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

לסיפורי אהבה של בנינו ובנותינו 

שאלות נפוצות של הורים

שאלות נפוצות של הורים, אנחנו הורים שמעוניינים לסייע לבן שלנו למצוא זוגיות. איך נדע שהמרכז לזוגיות דו-לב הראלה ישי מתאים לנו? כי הכוונות הורים בעולמות של הכרויות זו המומחיות שלנו. כי...
▪ ▪ ▪ ◄◄

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'סיוע להורים שתף עם החברים בטוויטר את 'סיוע להורים