חפש

אימון לזוגיות

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

 הראלה ישי בערוץ 10
אנשים שמגיעים לאימון אישי למציאת זוגיות הם בדרך כלל אנשים, שחוו אכזבות בניסיונות לבנות ולשמר זוגיות. בעקבות האכזבות הם פיתחו תחושה של חוסר ביטחון ורעיונות שגויים שונים, אשר מביאים אותם לסקפטיות עד חוסר אמון ביכולתם ליצור זוגיות מוצלחת .

 

"אין לי מזל" – האמנם?

"אין לי מזל", "זה מה יש" וכו', הם רעיונות שגויים שהמאומן אימץ לעצמו והוא יכול להיפטר מהן על-ידי שינוי תפיסתי. בשלב הבא ישתחרר המאומן מכבלי העבר, שיכולים לנוע מתחושת חוסר אונים ועד כוחניות ועודף ביטחון.

 

בשלב הזה הוא ילמד להתמקד בהווה ולתכנן עתיד אמיתי. תהליך שינוי דפוסי החשיבה מתחיל מנטישת פנטזיות משוללות יסוד, אימוץ גישה מפוכחת וחיובית, קבלת אחריות ועוד. בדרך לאימוץ היכולת לבנות זוגיות, יפנים המאומן את העובדה, שבניית זוגיות ושימורה כרוכה בעבודה מתמדת שעשויה להיות קשה אך ששכרה בצידה.

 

תפקידו של המאמן, כגורם אובייקטיבי חיצוני, הוא לשקף למאומן את החוזקות והחולשות שלו, להעצים אותו, לשחרר אותו מכבלים שהוא מודע או לא מודע אליהם.

 

אימון למציאת זוגיות יאפשר לו לקבל כלים ותובנות לגבי המשמעות של ביחד, קבלת האחר ופיתוח מיומנויות של תקשורת בין-אישית.

 

במרכז לזוגיות של הראלה ישי האימון ניתן לבצע אימון במסגרת תהליך הליווי ליצירת זוגיות יציבה. כך הוא יוצא מתחום התיאוריה לתחום המעשה. יכולתו של המאומן להתאמן ביישום הכלים אותם רכש אצל המאמן נבחנת בהיכרויות החדשות, שנעשות תוך כדי תהליך הליווי למציאת זוגיות.

 

תהליך האימון נמשך, למעשה, עד שהוא מצליח ליישם את הכלים שרכש, או יותר נכון, עד שבנה זוגיות יציבה.

 

מענה ליצירת פרק ב'

המרכז לזוגיות של הראלה ישי נותן מענה ל- 3 סוגי האוכלוסיות שמעוניינים בבניית זוגיות: רווקים ורווקות, אלמנים ואלמנות, גרושים וגרושות. לכל אוכלוסיה יש את המאפיינים הייחודיים שלה וצרכים ספציפיים משלה בדרך לבניית זוגיות חדשה.

 

אימון להורים

במרכז לזוגיות של הראלה ישי מתמחה באימון והכוונת הורים לילדים עם קשיים במערכות היחסים, או ביצירת מערכות יחסים מוצלחות. הורים רבים מגיעים למרכז כדי לקבל אימון לצורך שיפור היחסים עם החתן או הכלה.

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אימון לזוגיות שתף עם החברים בטוויטר את 'אימון לזוגיות