חפש

השדכנית הראלה ישי על סיכונים בדייט ראשון

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

צריך תמיד לחשוב על ילד קטן שמשקר, אז באופן אינסטנקטיבי הוא מסתיר את הפה עם היד בזמן שהוא משקר. אז אתה יודע, אנשים בוגרים חושבים שהם מצליחים להסוות את זה, אבל תמיד זה חוזר.

 

אז הם ייגעו בפנים בצורה קצת יותר מעודנת, ייגעו טיפה באף, ישפשפו טיפה את העין, ימשכו את הצווארון. עכשיו, אם זה חוזר בכמה וריאציות, אז נפלת על שקרן או נפלת על שקרנית והפוך, כן?

 

גבי: אבל יש כאלה שזה המקצוע שלהם, הם כל כך טובים בזה שאפילו לא תגלה להם על האצבע את סימני השיזוף של הטבעת כאשר הם יורידו אותה.

 

הראלה: תסתכל על תנועות הרגליים. אנשים שקרנים הגדולים נופלים ברגליים. זאת אומרת, הם לא שמים לב, אבל שמה הם נופלים. אז אם אפשר להסתכל, תסתכלי מתחת לשולחן אם הוא מניח כף רגל אחת על השנייה.

 

גבי: תגידי עכשיו, איך אנחנו נחצה את יום האהבה בלי להיכנס למבוכה שהלכנו לארוחת ערב שעלתה 300 ש"ח ואז נשאלת השאלה מי משלם? מתחלקים? הגבר תמיד משלם?

 

הראלה: תראה, לדעתי כשדכנית, בפגישה ראשונה הגבר תמיד משלם. זו דעתי האישית. (גבי: זה הקנס של הגבר על הפגישה הראשונה?)

 

הראלה: הקנס של הגבר על הפגישה הראשונה, אבל אני חושבת... (גבי: למה? אני דורש שוויון זכויות. למה רק לכן מגיע?) אני אגיד לך למה.

 

קודם כול, שוויון לא יהיה כי כשהוא משלם בפעם הראשונה, האישה כל כך תפנק אותו אחר כך שזו ההשקעה הכי טובה שלו בחיים. (גבי: סליחה? סליחה? את יכולה לשלוח לי את זה בכתב?) בכתב? אני שולחת לך.

להמשך... - לחץ כאן ◄

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את '10 הדיברות לבליינד דייט מוצלח (103FM) חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את '10 הדיברות לבליינד דייט מוצלח (103FM) חלק 2