חפש

השדכנית הראלה ישי על הכרויות בתוכנית "המקצוענים" בערוץ 10

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

שירה פליקס: אנחנו ננצל את הדקות הקרובות, אח"כ נצא לפרסומות וגם נחזור אלייך עוד כדי לדבר על שידוכים בעידן המודרני כי היום יש פייסבוק ויש אתרי אינטרנט ואפשר לפתוח כרטיס ולראות. אז מה, מה תפקידו של השדכן בעולם כזה?

 

הראלה: תפקידו של השדכן בעולם הזה? אני חושבת שהיום יותר מתמיד, דווקא בעידן האינטרנט, אני חושבת שהצורך בשדכנים עלה. כי כשאת פותחת היום כרטיס - קודם כול, זה מאוד יבש ולא תמיד הפרטים הם נכונים ואת אף פעם לא יודעת לדעת אם מה שכתבו שם זה נכון.

 

את יודעת, זה מזכיר לי סיפור עם איזו לקוחה שהגיעה אליי ושאלתי אותה: "למה באת אליי?" אני תמיד מתעניינת. ואז היא מספרת שהיא פתחה כרטיס באינטרנט והיה שם תמונה של בחור מדהים בסביבות ה-50, את יודעת, ככה שרירים, קוביות וכהנה, והוא הציג את עצמו בשם מסוים. והיא כל כך התכוננה לפגישה. ואת יודעת, היא השקיעה פן ואיפור ובגדים.

 

וכשהיא הגיעה לפגישה, היא פשוט ראתה מישהו אחר. היא הייתה פשוט בהלם. וכשהוא אמר לה: "נעים מאוד, שמי ככה וככה", היא אמרה: "אבל זה לא מה שהיה רשום באינטרנט, וזה גם לא הייתה התמונה שלך". אז הוא אמר לה: "תגידי, אם את היית רואה את התמונה שלי, את היית באה לפגישה?".

 

שירה פליקס: אבל מה הוא חשב לעצמו, שהיא תמשיך לשבת?

 

הראלה: זה מה שהוא חשב. היא לא המשיכה לשבת, אבל זה מה שהוא חשב.

 

שירה פליקס: פעם זה עבד לו?

 

הראלה: יכול להיות שכן. (שירה: השיטה הזאת?) לא שאלנו אותו.

 

שירה פליקס: אני מקווה מאוד שאחרי הוא למד את הלקח.

להמשך... - לחץ כאן ◄

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'איך עובד עולם השידוכים? (ערוץ 10) חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'איך עובד עולם השידוכים? (ערוץ 10) חלק 2