חפש

השדכנית הראלה ישי מתראיינת בתוכנית "ישר ללב" ערוץ 2 – חלק 1

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

והפכנו להיות ידידים מאוד-מאוד טובים, אבל בגלל שהוא היה אדם חילוני ואני אדם דתי, וידעתי שאת הבית הזוגי שלי אני בונה רק עם אדם דתי, פשוט הכרתי אותו לכל החברות שלי.

 

אתה יודע, שדכנית זה משהו באופי. עשיתי את זה מאז שאני הייתי בתנועת בני עקיבא, את כל המדריכים שמעליי חיתנתי. אתה יודע, זה משהו שאצלי באופי.

 

אז הכרתי את רחמים, את בעלי של היום, עמדתי כמובן להתחתן עם מישהו אחר, ופשוט הכרתי אותו לכל החברות שלי.

 

וכל חברה שלי שיצאה איתו, יום למחרת התקשרה אליי. אז לא היו פלאפונים, היינו עומדות בטלפון ציבורי, ממתינות, לשאול איך היה, מה היה. אתה יודע, זה ככה היה כזה מסקרן.

 

הן היו אומרות לי: "הראלה, באמת, כל הפגישה הוא ישב ודיבר עלייך. מה את שולחת אותו להכיר אותי? תצאי איתו לבד". אז אמרתי להן: "תשמעו, הוא לא דתי, זה בכלל לא בעניין". זה בכלל לא היה נראה.

 

ואתה יודע, ככה כל הזמן היינו מה זה ידידים טובים. הוא היה עוזר לי באוניברסיטה, דואג לצלם לי דברים שהייתי צריכה לבחינות, מסיע אותי. הייתה לו אאודי מהממת, הוא נתן לי לנהוג בה. זה היה בכלל מבחינתי משהו וואו.

 

והייתה לי בעיה כי הוא היה איש חילוני ואני אישה דתית, ולא ידעתי איך עושים את החיבור הזה. וואו, אני מתרגשת עד היום, אחרי 25 שנה.

 

וזהו, החלטתי שאני שמה פס על העולם והולכת איתו ופותרת את הנושא הדתי – לא יודעת איך. בכבוד, בהבנה, באמפתיה. ויצאנו לדרך.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי מתראיינת בתוכנית ʺישר ללבʺ ערוץ 2  חלק 1 חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי מתראיינת בתוכנית ʺישר ללבʺ ערוץ 2  חלק 1 חלק 2