חפש

השדכנית הראלה ישי מתראיינת בתוכנית "ישר ללב" ערוץ 2 – חלק 1

השדכנית הראלה ישי מתארחת בתוכנית "ישר ללב" בערוץ 2 ומספרת איך היא מצאה את אהבת ליבה.

 

 

שלום, שמי הראלה ישי ואני שדכנית. אני כותבת עכשיו ספר על כל הסיפורים הכי מעניינים, הכי מרתקים והכי מיוחדים שקרו לי במהלך עבודתי, מעל 20 שנה שאני מתעסקת בתחום הזה. אני רוצה לספר לכם על 21 פעמים שנפרדתי מבעלי וכמעט פספסתי את אהבת חיי.

 

הרגע שאני התאהבתי? הוא רגע מסובך. הייתי סטודנטית באוניברסיטה, למדתי כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. עבדתי בניקיון כדי לממן את הלימודים, והכרתי בחור שסיים תואר בהנדסת כימיה, בחור דתי, מקסים, מדהים.

 

לא האמנתי אז באהבה, למרות שההורים שלי חיים באהבה ענקית. חשבתי שזה קרה רק להורים שלי. זה היה מתאים, זה היה טוב, היה לנו כיף והיינו בטוחים שאנחנו הולכים להתחתן.

 

ואז במקום שעבדתי, איפה שניקיתי לפרנסתי כסטודנטית, הכרתי בחור בשם רחמים. שם המשפחה הקודם שלי הוא רחמים וככה, זה תפס לי את העין. הוא היה חולה בבית, ויום אחד הוא בא לבקר אותי בערב כשעבדתי שם בניקיון.

 

בעלי מאוד-מאוד כהה, אבל הרגשתי כשהוא נכנס בדלת שכאילו מישהו הדליק את כל הפלורוסנטים שם ממול. וואו, זו הייתה הרגשה מרתקת.

 

התחיל בינינו איזשהו דיאלוג ודיבור ואמרתי לו: "אתה יודע, שם המשפחה שלי הוא רחמים וזה השם הפרטי שלך". והתחלנו לדבר ולהתקשקש. הוא עזר לי לסיים לנקות את המשרד בו הוא עבד בעצמו, ויצאנו אחר כך לאכול משהו.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי מתראיינת בתוכנית ʺישר ללבʺ ערוץ 2  חלק 1 שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי מתראיינת בתוכנית ʺישר ללבʺ ערוץ 2  חלק 1