חפש

השדכנית הראלה ישי מתארחת בתוכנית "ישר ללב" - חלק 2

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

הלו, הורים, תתעוררו. מה, אתם באמת חושבים שהילד או הילדה לא רוצים להתחתן? אתם באמת חושבים שהם בוחרים לקום ולצאת מזוגיות אם היא טובה להם? למה להציק להם?

 

אתה יודע, יש לי לקוחות שלפני חגים בורחים לחו"ל. אפילו לקוחות מסורתיים שמאוד חשוב להם לשבת עם המשפחה בחג פשוט בורחים לחו"ל.

 

ואתה יודע, לפעמים אני עושה מאחורי הגב, אני מתקשרת להורים ואני מתחננת: "שחררו. דברו עם הדודים, דברו עם הסבים והסבתות, שחררו את הילד מהמטלה הנוראית הזו. גם ככה הוא מת לבנות את הזוגיות שלו, למה להתעלל בו?"

 

והם מפספסים אותו, הוא פשוט בחגים בורח לחו"ל. עצוב, עצוב. הורים, תשחררו.

 

תדע לך, כשפתחתי את משרד השידוכים לפני למעלה מ-20-22 שנה, החלטתי שאני לא אקבל הורים ללא ידיעת הילדים.

 

שתדע לך שזה עסק כלכלי מצוין, זה המון כסף לקבל מהורים ללא ידיעת הילדים. לא עושים כלום, מקבלים כסף, הכול בשושו שהילדים לא ידעו, אבל שום דבר אמיתי, אני לפחות לא מאמינה שיכול לצאת מזה.

 

לא יודעת איך אפשר לשדר לאדם ולהכיר לו כשאני לא בעצם מדברת איתו ושומעת מה הוא באמת רוצה או שהוא באמת פנה אלינו ואמר: "אני רוצה Y ,X ו- Z".

 

וזו הסיבה שאני אומרת להורים: "הילד הוא ילד גדול. לא משנה אם הוא בן 19, בן 39 או 50 רווק, זה לא משנה, או גרוש או אלמן, זה לא משנה. הבחירה היא שלו כשהוא רוצה להתחתן. שחררו אותו. כשהוא ירצה לבוא למשרד שלי, כשהוא ירצה לקבל את הייעוץ ממני או לא משנה, ממישהו אחר - הוא פשוט יעשה את זה".

להמשך... - לחץ כאן ◄

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הצצה אינטימית לסיפור האהבה האישי של הראלה (ערוץ 2) חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'הצצה אינטימית לסיפור האהבה האישי של הראלה (ערוץ 2) חלק 2