חפש

השדכנית הראלה ישי ב- ynet - שדכנית או אתרי היכרויות, מה כדאי?

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

מראיינת: אבל עדיין, בלי קשר לעניין של הדיסקרטיות, למרות שזה כמובן חשוב לחלק מהאנשים. את יודעת, עם כניסת האפליקציות וכל אתרי ההיכרויות, אז למה בעצם ללכת לשדכנית? זאת אומרת, זה בטוח מקל ונגיש מאוד.

 

הראלה: אז בואי אני אספר לך למה. קודם כול, מאז שהתחילו האתרים יש לי רק פריחה בעסק. אני הרי 23 שנים בתחום הזה ואני יכולה להגיד לך שיש מספר סיבות.

 

הסיבה הראשונה לדעתי, זה הנושא של התחזויות באינטרנט. את יודעת, אנשים שמים תמונה מלפני 10 שנים, אנשים רושמים פרטים לא נכונים, מפארים את עצמם – מה שלא נכון. ואנשים עייפו מזה.

 

דבר שני, יש המון נושא של יחסים מזדמנים. מי שרוצה באמת יחסים רציניים לא תמיד בטוח שהאדם שעומד מולו באמת מחפש קשר רציני.

 

מראיינת: כן.

 

הראלה: בנוסף, אדם שמגיע אליי ומשלם יודע שהוא נבדק, שעושים עליו סינון קפדני, שהוא הולך לגרפולוגיה משפטית, יש ניתוח כתב יד, יש אימון לזוגיות, יש אימות נתונים שבאמת הפרטים שנמסרו נכונים. ואז בעצם הוא רגוע.

 

מראיינת: זה אומר שהיום מגיעים אלייך יותר מפעם?

 

הראלה: בוודאי.

 

מראיינת: זאת אומרת, עם כניסת האפליקציות היום יותר מגיעים.

 

הראלה: זה רק פרח יותר ויותר.

 

ודבר נוסף ואחרון זה כל הנושא הזה שברגע שהתחילו האפליקציות... הרי פעם, אם את זוכרת, אנשים היה להם כינוי, היו צ'אטים, הם לא היו חשופים. אחר כך התחילו שם פרטי, אחר כך עם שם משפחה, אחר כך הוסיפו תמונות. בעצם הם הבינו שזה יפה וטוב להכיר דרך גורם אחר.

 

ואז בעצם, ככל שאנשים הבינו שאפשר להכיר דרך גורם אחר, אז גם הנושא של השדכנית עלה לאוויר.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי ב- ynet - שדכנית או אתרי היכרויות, מה כדאי? חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי ב- ynet - שדכנית או אתרי היכרויות, מה כדאי? חלק 2