חפש

השדכנית הראלה ישי ב- ynet - שדכנית או אתרי היכרויות, מה כדאי?

הראלה ישי, שדכנית של המאה ה-21, בריאיון מיוחד עם לי סובר בערוץ ynet מספרת מה גורם לאנשים להעדיף שדכנית על פני אתרי היכרויות, ויש לה גם טיפים לרווקים שמחפשים זוגיות.

 

 

מראיינת – לי סובר: החורף זו בדיוק העונה הנכונה לחפש בן או בת זוג לימים הקרים. אתם בטח חושבים שהיום כולם פונים לטינדר או לאפליקציות דומות, אבל דווקא מספר לא קטן של אנשים מוצלחים מבקשים את שירותה של השדכנית.

 

איתי באולפן השדכנית הראלה ישי. אהלן.

 

הראלה ישי: שלום וברכה.

 

מראיינת: אז מי הם אותם אנשים שהולכים לשדכנית בשנת 2015?

 

הראלה: זו בדיוק הסטיגמה שאני רוצה לנפץ כאן, זה שמגיעים אנשים לא יוצלחים או רק דתיים. מגיעים אליי קודם כול חילוניים, בעיקר, מגיעים מסורתיים, מגיעים דתיים.

 

מראיינת: יש נטייה לחשוב גם שיותר אנשים מהמגזר החרדי הולכים לשדכנית.

 

הראלה: ממש לא. אני עם המגזר החרדי בכלל לא מתעסקת.

 

מגיעים אנשים קרייריסטים, אנשים שאין להם זמן, אנשים מאוד-מאוד עסוקים, ובמקום למצוא את עצמם מחפשים ומבזבזים את הזמן – הם מעדיפים לבוא למישהי מקצועית, לשלם לה ולקבל את הטיפול כמו שצריך.

 

ובנוסף, יש גם אנשים שמאוד-מאוד רוצים דיסקרטיות כי הם אנשים מאוד מוכרים, בכירי המשק, אנשים בתפקידים מאוד בכירים. אז הם לא יכולים לשים את התמונה שלהם באתרים או באפליקציות. הם מאוד-מאוד רוצים דיסקרטיות וכשהם מגיעים אליי, הם מקבלים היכרות בדיסקרטיות מלאה.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי ב- ynet - שדכנית או אתרי היכרויות, מה כדאי? שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי ב- ynet - שדכנית או אתרי היכרויות, מה כדאי?