חפש

השדכנית הראלה ישי בתוכנית סוד החיים הטובים בערוץ 2

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

תגידי, אז באופן כללי, אני רחוקה עדיין מגיל 80, אני יודעת שכשאתה רוצה זוגיות בגילאים יותר מבוגרים, אתה מגיע עם מערכת אחרת של ציפיות ורצונות.

 

כן. תראי, זה מזכיר לי איזשהו זוג, אני אראה לך אולי בדרך. הייתה לי איזה מישהי לקראת סוף ה-40 שלה שעדיין הייתה בלי בן זוג, סיבוב ראשון.

 

את יודעת, תוך כדי היא אמרה לי, "זהו, בא לי לקנות בית". אז אמרתי לה, "אל תעשי את זה, אולי לבחור יש, אולי תרצו לגור בכלל בעיר אחרת, אולי בשכונה אחרת".

 

ואז תוך כדי הכרתי לה בחור אחר שהוא היה לקראת סוף ה-50 שלו. אותו דבר, גם אמר לי, "את יודעת מה, הראלה, התייאשתי, תמיד חיכיתי, אני קונה בית, אני מתבסס, אני רוצה ככה קצת לנוח". אמרתי לו, "בשביל מה? אולי יש לה, אולי תרצו מקום אחר".

 

רצה הגורל והפגשתי ביניהם, ובסוף מתברר שהם קנו באותו בנין, היא בקומה שנייה והוא בקומה חמישית. והם עד היום גרים בקומה שנייה ומשכירים את קומה חמישית. ויותר מזה...

 

במקרה זה קרה?

 

כן. מתברר שכשהם עמדו בדואר, הם זיהו את זה בפגישה ראשונה כבר, בדואר הם עמדו אחד אחרי השני. אבל את יודעת, המזל לפעמים מגיע עד אלינו, אבל אנחנו פשוט לא פנויים רגשית לראות את זה. אז מזל שאני רואה את כל התמונה הגדולה ואני מביאה אותם ליום הזה.

להמשך... - לחץ כאן ◄

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'איך לפתוח פרק בʹ גם בגיל מבוגר (ערוץ 2) חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'איך לפתוח פרק בʹ גם בגיל מבוגר (ערוץ 2) חלק 2