חפש

השדכנית הראלה ישי בתוכנית סוד החיים הטובים בערוץ 2

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

.השדכנית הוותיקה והמוכרת הראלה ישי מתארחת בערוץ 2 בתוכנית "סוד החיים הטובים". הראלה היא מנהלת רשת משרדי השידוכים "דולב". הרשת פועלת בכל הארץ ומונה ארבעה משרדים הממוקמים בבאר שבע, אשדוד, ירושלים ותל-אביב. משרד הכרויות למטרות נישואין

 

 

חזרנו לסוד החיים הטובים. ועכשיו נאמר שלום להראלה ישי, בעלת רשת משרדי שידוכים.

 

שלום.

 

אני לא מסתכלת עלייך כי אני מפחדת לא להגיד את השם נכון. שלום גם לעובדת הסוציאלית שרית בן ארי. אנחנו תכף נחזור אלייך, אבל שידוכים. אנחנו מדברים על שידוכים לאו דווקא של סיבוב ראשון, נכון?

 

לא, גם של סיבוב שני ולפעמים גם שלישי. אני מתעסקת בעיקר עם המגזר החילוני והמסורתי. אני מתחילה מגיל 20 את הבנות, 24 גברים, עד 80. יש לי אפילו מישהו בן 83.

 

שעכשיו הוא מחפש שידוך?

 

כן, הוא יוצא כבר עם מישהי, מישהי בת 72. כן, זה מדהים.

 

אלמן?

 

כן, אלמן.

 

ומה הוא אמר לך כשהוא נכנס? מה הוא רוצה?

 

קודם כול, כשראיתי את תעודת הזהות, לא האמנתי. הוא לא כל כך חתיך, אבל הוא לא נראה בן גילו, בן 83. לפקידה הוא אמר שהוא בן שישים ומשהו, וככה התנהלתי איתו כל השיחה והוא היה נראה לי באמת ככה. כשלקחתי את תעודת הזהות וראיתי 83, אמרתי "וואוו". אז הוא אמר, "כן, אני לא מספר כי אם אני אגיד, מי יסתכל. לא מאמינים לי שזה הגיל שלי". זהו, והוא קיבל מישהי שגם נראית טוב, יחסית לגיל שלה.

 

ומה הם מתכננים? מתכננים מה? לעשות ילדים?

 

לא, הם הולכים לעשות את החג ביחד עם הנכדים שלו ושלה.

 

איזה יופי.

 

והם נהנים, הם מטיילים בחו"ל, הם יוצאים לבתי מלון, הם הולכים להצגות, הם הולכים לאופרה, הם עושים חיים.

להמשך... - לחץ כאן ◄

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'איך לפתוח פרק בʹ גם בגיל מבוגר (ערוץ 2) שתף עם החברים בטוויטר את 'איך לפתוח פרק בʹ גם בגיל מבוגר (ערוץ 2)