חפש

השדכנית הראלה ישי בריאיון רדיו עם רועי ווסט על הכרויות

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

אם בחורה הולכת לבחון בן זוג, אז היא צריכה לבחון את הערכים שלו לכלכלת המשפחה, את ההתייחסות שלו לילדים. לדוגמה, אם הוא יעזור לה, אם הוא יהיה פתוח, האם הוא יהיה שותף בחינוך הילדים, מה ההתייחסות הכללית שלו לנשים בכלל, כלומר אם הוא אדם שמכבד נשים או מזלזל בנשים.

 

אתה יודע, אפשר לתת ככה כמה טיפים איך מזהים את הדברים האלה, מה יכול להדליק לה נורה אדומה. לדוגמה, אם הם יושבים במסעדה ואז הוא מדבר לא יפה למלצרית או אם הם באמצע פגישה והוא עונה לטלפון ומדבר כאילו זו שיושבת מולו לא קיימת בכלל או שהוא פתאום תופס לה את היד תוך כדי שיחה ולא משחרר. כל מיני דברים כאלה זה בהתחלה.

 

רועי: אבל זה את אומרת, זה עוד קל. אבל השאלה - אז אולי היא צריכה להיות גם הפוכה: איך אני יודע שאני לא נותן לאיזה מישהי טובה מאוד לברוח מבין אצבעותיי רק כי אולי אני בררן מדיי?

 

הראלה: אז או-קיי, בוא נדבר על הבחור. (רועי: או פחדן מדיי) אתה צודק.

 

אז כשבחור הולך לבחון בת זוג, הוא צריך קודם כול להחליט איזה אישה הוא בכלל רוצה - אשת קריירה או אשת בית. קודם כול, לעשות לו את הסדר הזה.

 

אחרי שהוא גיבש את ההחלטה הזו, הוא צריך לבחון איזו אימא היא תהיה, איזו אישה היא תהיה - משקיעה בבעלה או בעצמה? עד כמה היא ישרה ואמינה ונאמנה? וזה נכון לגבי שני המינים. כמה היא תשקיע בעצמה, טיפוח עצמי, ניקיון, מראה וכדומה. יש גברים שזה מאוד-מאוד חשוב להם.

להמשך... - לחץ כאן ◄

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'איך לבחור את בן או את בת הזוג שלנו לחיים? (103FM) חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'איך לבחור את בן או את בת הזוג שלנו לחיים? (103FM) חלק 2