חפש

השדכנית הראלה ישי בחדשות ערוץ 10 עם אושרת קוטלר

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

בציבור הדתי יש בשנים האחרונות בעצם שוק בשר. כל עולם הדייטינג וההיכרויות, כאילו אתה מוקסם מכל ההיצע ואז קשה מאוד להחליט.

 

פעם היה שוקולד פרה אחד ושלום על ישראל. היום יש מאתיים סוגים, עם פצפוצים, עם עדשים, עם... אז אתה כבר לא יודע מה לחפש, אז החיפוש הוא יותר ארוך.

 

אנחנו הולכים עכשיו ל...

 

לשדכנית.

 

כן?

 

כן.

 

והפעם אנחנו נמצא?

 

יאללה.

 

עם האופטימיות שעוד נותרה בנו אנחנו הולכים עם אודליה לאחת השדכניות היחידות שהיא עוד לא פגשה, בתקווה לשמוע כמה מילות עידוד.

 

הראלה: את יודעת, כשמגיעים לגיל 25 בעולם הדתי, את בטח יודעת שהאופציות הולכות וקטנות כי כל החבר'ה הטובים מן הסתם התחתנו עד היום.

 

אז דרך שם, ואז...

 

חרד"לית. זה לא סוג של רוטב, אלא קיצור לאופן שבו אודליה מגדירה את עצמה - "חרדית לייט". וההגדרה המדויקת הזאת משחקת תפקיד מכריע בחיפוש אחר אהבה.

 

הראלה: מבחינת רמה דתית, זאת אומרת, הוא חייב להיות אדם עם כיפה? הוא יכול להיות אדם ששומר שבת ולא הולך כרגע עם כיפה ויהיה מוכן לבוא לקראתך בעתיד?

 

אודליה: לא, אם את שואלת אותי מבחינת האידיאלי, אז לא. חשוב לי מישהו שהוא תורני תמידית. זה לא קשור למספר השעות שהוא לומד תורה או שיעור בשבוע, זה קשור לבן אדם שחי את זה.

 

הראלה: יש המון גברים שמוכנים ורוצים בזוגיות האישית שלהם בית דתי, ודתי מאוד. הם רק צריכים את המישהי הזו שתוביל אותם.

 

אודליה: בצעירותי, כשהתחלתי לצאת, חשבתי שיש דתיים, חילוניים, חרדים, חסידים. זה היה ההבדל. ואתה רואה שיש דקויות קטנטנות-קטנטנות. הוא עושה צבא, אבל הוא לא רוצה שהילדים שלו יעשו צבא. הוא למד בישיבה, אבל הוא לא רוצה שהילד שלו ילמד בישיבה. הוא למד בישיבה ועשה צבא, אבל הוא מתנגד לזה. לא מוצא את עצמך בתוך הבלגן הזה, וזה מה שקשה.

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מה מסתתר מאחורי עולם הפנויים פנויות במגזר הדתי? (חדשות 10) חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'מה מסתתר מאחורי עולם הפנויים פנויות במגזר הדתי? (חדשות 10) חלק 2