חפש

שידוכים הם ללוזרים בלבד?

כתבה שפורסמה על השדכנית הראלה ישי מתוך אתר מגזינה:

 

בעידן הדיגיטל, השופע באתרים ובאפליקציות להכרויות, נדמה כאילו כבר אין מקום למוסד השידוכים, אז בדקנו את הנושא והבנו שדווקא ההפך הוא הנכון.

 

בעוד שפנויים ופנויות מוצפים באינספור אפשרויות להכיר בן/בת זוג דרך האינטרנט, חלקם הגדול בוחר דווקא לפנות לשיטת ההכרויות של פעם – שידוכים.

 

השדכנית הראלה ישי הקימה במהלך יותר משני העשורים האחרונים אימפריה של שידוכים אשר לאורך השנים פיתחה מגוון שיטות חדשניות להתאמה אופטימאלית בין בני זוג.

 

היתרון העצום בכך הוא שמי שמציב לעצמו מטרה למצוא זוגיות בריאה חוסך זמן מיותר בחיפושים, שלא פעם גוררים עמם גם שברון לב ואכזבות גדולות.

 

שאלנו את הראלה מדוע כל כך הרבה אנשים מוכנים לשלם לה סכום לא מבוטל כאשר האינטרנט מוצף באינספור הזדמנויות להכיר, ותשובתה הייתה חד משמעית: "נכון שהרבה יותר זול להכיר דרך האינטרנט, אבל היום עם כל מה שקורה בשוק ההיכרויות, אנשים מוכנים לשלם הרבה כסף כדי שמישהי מקצועית תמצא עבורם אהבה ותחסוך להם כאב ראש, כאב לב ובזבוז זמן.

 

"מעבר לכך שיש אנשים בכירים במשק או מפורסמים שלא רוצים לפרסם את התמונה שלהם באינטרנט. כשהם מגיעים אליי, הם יודעים שכבר עשיתי עבורם את הסינון, הם יודעים שכולם רציניים ואיכותיים, שכולם עברו אימות נתונים ואין מצב של התחזויות."

 

הראלה מעידה על עצמה שכמעט ואין בין לקוחותיה מתגרשים, והמסקנה מכך היא שאולי היא לא מחתנת את כל לקוחותיה, אך את מי שהיא מחתנת – היא בהחלט מחתנת טוב.

 

נזכיר גם בהזדמנות זאת את שני הספרים שהראלה כתבה והוציאה לאחרונה לחנויות הספרים: "סטטוס: בזוגיות. מיומנה של שדכנית" ו"שניים סוכר".

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'שידוכים הם ללוזרים בלבד? שתף עם החברים בטוויטר את 'שידוכים הם ללוזרים בלבד?