חפש

השדכנית הראלה ישי בתוכנית נכון להבוקר בגל"צ עם ישי שנרב - שידוך ממשלתי

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

הראלה: ואני אגיד לך את האמת, אני חושבת שעיני כל העם נשואות אליהם. אני חושבת שזה הזמן שלהם להראות מנהיגות אמיתית, לשים את הכל בצד, לשים את המטרה המשותפת שהיא העם שלנו והמדינה שלנו - ואני בטוחה בטוחה בטוחה שהם יגיעו לפתרון.

 

ישי: הראלה, כמה זוגות שידכת עד היום? כמה איקסים יש לך על הפנקס?

 

הראלה: האמת שמזמן הפסקתי לספור, אבל מאות.

 

ישי: מאות? הוהוהוהו, אוקיי.

 

הראלה: כן. ואני יכולה להגיד לך שהרבה אנשים אמרו לי: 'מה, איך זה יתחבר עם ההוא? איך עשית את זה? מה קורה פה?' אתה יודע, כשמלמדים את האנשים שהמטרה היא משותפת ויש באמת רצון אמיתי להצליח - זה עובד.

 

אני יכולה להגיד לך שמגיעים אליי המון המון אנשים לאימון לשלום בית או לאימון לזוגיות, לייעוץ עסקי, ואני יכולה להגיד לך שממצבים שאנשים אמרו: 'אף פעם, לא יהיה!' - יצאנו עם הצלחות הכי גדולות שיש.

 

אבל שוב, צריך להחליט שאנחנו פשוט מנסים באמת, כי את ה'לא' כבר יש לנו. ואני אומרת לך - גם לנתניהו וגם לגנץ יש 'לא' בטוח בכיס. הפעם הם הולכים לעשות 'כן' והם יצליחו כי באמת באמת, אני חושבת שכל מי שמסביב גם יתן להם את התנאים.

 

אני אומרת שאם כל הצרות, כמו שאמרה הגברת המלומדת לפניי, זה שיש פה את האגו. ואני בטוחה שאם הם יקחו את האגו וישימו אותו בצד, ולא יסתכלו על מפסיד או מרוויח, פשוט יקחו את האגו וישימו אותו בצד, הם ישימו את העם מול העיניים - הם בטוח יגיעו לתוצאה.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי בתוכנית נכון להבוקר בגלʺצ עם ישי שנרב - שידוך ממשלתי חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי בתוכנית נכון להבוקר בגלʺצ עם ישי שנרב - שידוך ממשלתי חלק 2