חפש

השדכנית הראלה ישי בתוכנית נכון להבוקר בגל"צ עם ישי שנרב - שידוך ממשלתי

השדכנית הראלה ישי מתארחת בתוכנית נכון להבוקר עם ישי שנרב בגל"צ ומסבירה איך לעשות שידוך טוב בין ראשי הממשלה.

 

 

ישי: הראלה ישי, שדכנית ומומחית להתנהגות אנושית, שלום, בוקר טוב.

 

הראלה: בוקר נפלא, מה שלומכם?

 

ישי: שלומנו בסדר גמור. בגלל שפתחתי באנלוגיית השידוך, אז נפתח איתך, הראלה. איך עושים את זה? איך גורמים לשני אנשים שלאו דווקא... סוגרים אותם בחדר ויוצאים משם עם עשן לבן?

 

הראלה: אז תראה, קודם כל, אימא שלי לימדה אותי כשהייתי קטנה שה'לא' תמיד בכיס שלי, מקסימום יהיה 'כן'.

 

אז קודם כל, צריך לחפש מטרה משותפת שכולנו נלחמים למען אותה מטרה, ומה אנחנו בעצם רוצים להשיג, זה דבר ראשון. כי אם כל אחד יקח מטרה אחרת, זה פשוט לא ילך. אז קודם כל, מטרה משותפת.

 

דבר שני, צריך לבוא רגועים, אחרי אוכל, אחרי שינה, לבוא במצב שאנחנו באמת רוצים להגיע ליעד. כי אם אנשים נמצאים על 0 כמו רכב בלי דלק - הוא פשוט לא נוסע.

 

ישי: אגב אוכל, בלית ברירה כשלכתבים אין מה לדווח, אז אתמול בבית הנשיא יצאו הרבה דיווחים על כוס הקפה השלישית שהוגשה לשניים.

 

הראלה: חבל מאוד, אתה יודע.

 

ישי: והכיבוד השופע שהכינו בבית הנשיא, באמת רצו לעשות שם אווירה טובה.

 

הראלה: אז קודם כל, הם התחילו מצוין. ודבר שני, אפשר לדבר על תקשורת מקרבת ולא על תקשורת מרחיקה. אתה יודע, כשלא מקשיבים לצד השני ולא מביעים אמפתיה, שום דבר לא יקרה.

 

אז לפני שמתחילים את השיחה, פשוט לשים כללים ברורים לפני, לכתוב נקודות על דף, לבדוק את המטרה המשותפת, לבוא ממקום רגוע, כמו שאמרתי, שבעים ולא עייפים - ואני בטוחה שהם יצליחו.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי בתוכנית נכון להבוקר בגלʺצ עם ישי שנרב - שידוך ממשלתי שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי בתוכנית נכון להבוקר בגלʺצ עם ישי שנרב - שידוך ממשלתי