חפש

השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה - לכמה זמן הזוגיות מחזיקה

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

גבי: לא, לא, לא, לא. אם היית מאזינה ושומעת פרופסור צבי נאור, הוא היה אומר לך, הוא אמר לך, הוא אמר לי ולכולנו שכשאנחנו מתאהבים, אנחנו מתחילים להפריש במוח שלנו חומר מסוים שאורך חייו הוא ארבע שנים. ארבע שנים – ואז הכל נגמר.

 

הראלה: קודם כל, אני מכבדת את הפרופסור, אבל עדיין אני שדכנית 25 שנה ונשואה 28 שנים, ואני יכולה להגיד לך שהאהבה אצלי רק גדלה וגדלה מיום ליום.

 

גבי: אז יש לך פגם מוחי.

 

הראלה: קודם כל, יכול להיות, ואני שמחה על הפגם הזה.

 

גבי: כן.

 

הראלה: אבל אני עדיין אומרת לך שבגלל שהיום אנחנו בדור של שדרוגים וחד פעמי, הכל מהר מהר, אז עמדת הנפש היא לא בוחרת לתקן ולשפר, אלא לזרוק לפח בשביל הדבר הגדול הבא שכבר קורץ לנו מעבר לפינה.

 

אם זה פלאפון חדש יותר, אם זה כלי אוכל שצ'יק-צ'ק אוספים וזורקים, חד פעמי, ולא צריך לשטוף. אם משהו שמתקלקל, אז לא מתקנים – פשוט זורקים וקונים חדש. אני חושבת שבשביל לשמר אהבה צריך השקעה, צריך הקרבה, צריך ויתור, צריך תהליך.

 

גבי: ואני אומר שברגע שמתחילים להגיד את הדברים שאת אומרת עכשיו, סימן שאין כלום מפני שאם צריך להתחיל להשקיע, אז זה כבר עבודה – ואהבה היא לא צריכה להיות עבודה.

 

הראלה: קודם כל, אהבה היא עבודה. בוודאי שכן.

 

גבי: לא, אהבה היא כיף. אהבה היא כיף, אהבה היא פאן, אהבה צריכה לבוא באופן...

 

הראלה: מי אמר שעבודה היא לא כיפית? גבי, תראה איזו עבודה מצוינת אתה עושה ואיך אתה נהנה – וגם אני נהנית.

 

גבי: אבל אני נהנה מהעבודה, אבל אני לא נהנה מזוגיות, אבל זה משהו אחר. אני שואל אותך שאלה אחרת.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה - לכמה זמן הזוגיות מחזיקה חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה - לכמה זמן הזוגיות מחזיקה חלק 2