חפש

"אני אוהב אותך" - סימנים שהוא עומד לומר לך את מילות הקסם

כתבה של הראלה ישי שפורסמה במגזין סטטוס יבנה:

 

אין ספק ששלוש המילים "אני אוהב אותך" הן אולי הצירוף הקשה ביותר לומר, על אחת כמה וכמה בקרב גברים. אצלם תחושת האהבה מתחילה בדרך כלל כחשד מסוים.

 

גבר טיפוסי מתחיל לחוש רגשות אהבה, אבל הוא לא סגור על עצמו אם אכן מדובר באהבה אמיתית או ברגש אחר שיחלוף במהרה.

 

כעבור זמן מסוים, התחושה הופכת להיות משהו ודאי. עכשיו הוא כבר בטוח בעצמו – "אני אוהב אותה".

 

בנקודת הזמן הזאת, לאחר ההכרה בכך שאכן מדובר באהבת אמת, מתחילים לעלות חששות ודילמות: האם היא אוהבת אותי בחזרה? אולי אני סתם מישהו זמני עבורה? כדאי להגיד לה שאני אוהב אותה? אולי זה יקלקל את היחסים? האם עדיף לחכות שהיא תאמר לי ראשונה?

 

ואם אחרי כל התהיות האלה התקבלה ההחלטה כן לומר את שלוש מילות הקסם, עולה דילמה נוספת – מהו הטיימינג הנכון לעשות את הצעד הדרמטי הזה?

 

האמת היא שאני לא מקנאה בגברים בעניין הזה. אמנם אנחנו חיים בעידן מודרני בו נשים מתחילות עם גברים באופן חופשי (וזה נהדר), אך בחברה שלנו עדיין קיימת ציפייה מגברים להיות רומנטיים ולהיות אלה שעושים את הצעד הראשון.

 

כמובן שציפייה זו איננה תקפה לכולם, אך תסכימו איתי שבחלק גדול מהמקרים מצפים מהגבר להיות ג'נטלמן, רומנטיקן, שרמנטי ורגיש... ובאופן כללי, מצפים ממנו להיות היוזם בכל מה שקשור לזוגיות.

 

מסיבה זו מופעל עליו לחץ סמוי רב, שמתגבר בעיקר בגלל ציפיות ותגובות הסביבה.

 

קחו לדוגמה מקרים של הצעות נישואין. תמיד שואלים את האישה: "נו, איך הוא הציע לך נישואין", ובתכל'ס הן מחכות לשמוע סיפור מדהים עם אפקטים שלא יביישו אף במאי הוליוודי.

 

כאילו שאם הוא היה מציע לה נישואין בספונטניות בצורה הכי אותנטית ובלי הפקות זה לא היה מספיק טוב עבור הסביבה, אבל זה כבר נושא לטור אחר.

 

מה שאני מנסה לומר הוא שמופעל על הגבר המון לחץ סמוי סביב הנושא של אמירת שלוש המילים העוצמתיות "אני אוהב אותך".

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'ʺאני אוהב אותךʺ - סימנים שהוא עומד לומר לך את מילות הקסם שתף עם החברים בטוויטר את 'ʺאני אוהב אותךʺ - סימנים שהוא עומד לומר לך את מילות הקסם