חפש

מיומנה של השדכנית הראלה ישי - מדוע הגברים לא מדברים על רגשות?

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

השדכנית הראלה ישי מתארחת בתוכנית נשים מנגה וגברים ממאדים ברדיו "קול רמת השרון" ומסבירה מדוע גברים לא מרבים לדבר על רגשות.

 

 

מירי: אתם כאן על קול רמת השרון 106FM. ערב טוב להראלה ישי, 'מיומנה של שדכנית'.

 

הראלה: ערב טוב, מירי, מה שלומך?

 

מירי: מעולה. יש לי הפתעה בשבילך שבוע הבא. (הראלה: מה ההפתעה?) לא, אני לא אגלה, זה הפתעה. (הראלה: אה, זה הפתעה לשבוע הבא?) כן, לשבוע הבא. שתחכי ככה, תהיי מתוחה שבוע שלם. (הראלה: יאללה, יהיה לי עור מתוח ואני אהיה יפה, את רואה?) נכון. (הראלה: תמיד אני אומרת שאבא שלי שמר את אימא שלי במתח כל החיים ובגלל זה העור שלה נראה נפלא)

 

מירי: אנחנו מדברים היום על נושא רגיש מאוד בעיני נשים. (הראלה: נכון) בעיקר. (הראלה: כן. למה גברים לא אוהבים לדבר על רגשות?) נו, למה? ספרי לי.

 

הראלה: אז את יודעת, אני אתחיל בסיפור, כמו שאת אוהבת. (מירי: ברור) אז לאחרונה הגיעה אליי למשרד בחורה תל אביבית מקסימה שכמו כולן מחפשת אהבה, וכהרגלי, שאלתי אותה מה היא מחפשת בגבר?

 

אחד מהדברים הראשונים שהיא ציינה זה שלא יהיה בונקר. את יודעת, אני ישר חשבתי שהיא מתכוונת לקמצן. (מירי: כן) אבל אז התברר לי שהיא התכוונה בכלל לבונקר מבחינת דיבור על רגשות.

 

היא סיפרה שהיא יצאה כמעט שנתיים עם גבר חלומותיה, הם כבר היו מאורסים, אבל חודשיים לפני החתונה היא ביטלה. ולמה? היא הרגישה שהיא לא יכולה לחיות כל חייה עם מישהו שלא מדבר על הרגשות שלו.

להמשך... - לחץ כאן ◄

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מיומנה של השדכנית הראלה ישי - מדוע הגברים לא מדברים על רגשות שתף עם החברים בטוויטר את 'מיומנה של השדכנית הראלה ישי - מדוע הגברים לא מדברים על רגשות