חפש

השדכנית הראלה ישי – שידוכים בעולם המודרני – 103 FM עם חלי גולדנברג וטל עומר

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

הראלה: כי רוב האנשים חושבים שהיום בעידן הדיגיטל הרבה יותר קל למצוא זוגיות. כאילו הכל זמין, הכל קל. וזה בעצם נשמע מוזר שזה לא כזה קל, אבל אם נחשוב על זה לרגע, יש בזה הרבה היגיון, למה? קודם כל, כי יש המון מקרים של התחזויות.

 

חלי: לא, אני לא מדברת על התכלס שיש הרבה רמאים. אני מדברת שאפילו באופן כללי, לקחת חבורה של אלפי נשים למשל ולבחור 3 שיתאים לך, בלי שיש לך כמעט שום מסנן עליהן חוץ מאיך שהן נראות, שזה סינון אידיוטי. אין משמעות התאמתית לאיך, זה לא רק אנשים יפים מתאהבים רק באנשים יפים.

 

הראלה: לא, זה ברור. אנשים הפכו לבררנים באופן מוגזם מדיי, אנשים פוסלים את בני הזוג האיכותיים בשבריר שנייה. הם ראו תמונה שלא התאימה להם, ראו איזה פרט בפרופיל שלא מצא חן בעיניהם וזהו, הם פוסלים ועוברים הלאה.

 

חלי: אבל לפי מה את מחליטה, איך את יודעת שלי מתאיםX ולה מתאים Y?

 

הראלה: את שואלת אותי בתור שדכנית מה אני עושה?

 

חלי: כן, כן.

 

הראלה: אוקיי, תראי. קודם כל, אדם שבא ומשלם כסף עובר סינון מאוד יסודי. קודם כל, הוא בא ומצהיר כוונות, זה דבר ראשון.

 

עכשיו, אני עושה תהליך של אימות נתונים. אני קודם כל מאמתת את הנתונים שלו שהם נכונים – שאין עבר פלילי, שאין בעיות נפש. אני את כתב היד שלו שולחת לניתוח גרפולוגי, שזו לא גרפולוגיה רגילה, זו גרפולוגיה משפטית. יש מעט מאוד אנשים בארץ שעושים את זה.

 

טלי: לא, חלי מתכוונת האם יש בזה גם חוש נוסף, אני חושבת שהיא מתכוונת.

 

חלי: את אמרת שאת שדכנית בדם, מה זה אומר שדכנית בדם?

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי  שידוכים בעולם המודרני  103 FM  עם חלי גולדנברג וטל עומר חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי  שידוכים בעולם המודרני  103 FM  עם חלי גולדנברג וטל עומר חלק 2