חפש

השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה – טום קרוז מחפש כלה

השדכנית הראלה ישי מתארחת בתוכנית רדיו ללא הפסקה (103 FM) עם גבי גזית, והפעם מנסים למצוא כלה לטום קרוז.

 

 

גבי: בואו נתעסק טיפה ברכילות מגעילה וצהובה. מה אתם אומרים? הימים הנוראיים, לא? זה לא הזמן לדבר עכשיו על שטויות מהוליווד? יאללה, נלך על זה.

 

טום קרוז מחפש כלה. למה אנחנו אומרים את זה? כי הוא כבר בוגר 3 תקופות של נישואים: עם השחקנית מימי רוג'רס, עם ניקול קידמן, עם קייטי הולמס. ועכשיו כשהוא עמוק בענייני השטויות של הסיינטולוגיה, השטויות במיץ עגבניות של הסיינטולוגיה, אז הוא מחפש אישה.

 

ואלה הנתונים שהוא מבקש ממנה: האישה צריכה להיות חברה בכת הסיינטולוגיה המטופשת – שזה אני אומר, לא הוא. הוא בטח חושב שזה מי יודע איזה דבר מדהים, כן? כל הסיינטולוגיה הזו. מה שמראה שהוא די דביל.

 

היא צריכה לפחות להיות בעסקי השעשועים ולהיות חכמה. קצת סותר בעיניי גם להיות בסיינטולוגיה וגם חכמה, אבל יאללה, בסדר, זה מה שהוא רוצה.

 

הראלה ישי השדכנית ממשרד השידוכים דו-לב, בואי נחפש לו כלה. יש לך כלה בשבילו שהיא גם בסיינטולוגיה, גם בעסקי השעשועים, גם חכמה וגם יותר נראית טוב מניקול קידמן וממימי רוג'רס ומקייטי הולמס?

 

הראלה: אוקיי, בוא ננסה לעשות את זה. אז קודם כל, אנחנו נדבר על פרופיל השידוך המושלם לטום קרוז. אז תראה...

 

גבי: הוא בן 51 קודם כל.

 

הראלה: נכון, הוא בן 51, והוא גרוש כבר 3 פעמים.

 

גבי: מה זה אומר עליו, אגב? שהוא גרוש 3 פעמים?

 

הראלה: תשמע, אם היה מגיע אליי בחור אנונימי בן 50 פלוס וגרוש 3 פעמים, אני מודה שזאת לא נקודת פתיחה טובה, ולפעמים העניין של גרוש כמה פעמים מרתיע נשים.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה  טום קרוז מחפש כלה שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה  טום קרוז מחפש כלה