חפש

השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה – האם הזוגיות לקראת סופה?

השדכנית הראלה ישי מתארחת בתוכנית רדיו ללא הפסקה (103 FM) עם גבי גזית ומסבירה אילו סימנים מעידים על כך שהזוגיות עומדת להסתיים - "מטרת הזוגיות היא להעצים רגשות חיוביים. אם אתם מוצפים בעיקר ברגשות שליליים יש בעיה".

 

 

גבי: אז אתם בזוגיות. זמן קצר, זמן בינוני, זמן ארוך. ולפעמים זה טוב, ולפעמים פתאום אתם מרגישים איזה משהו באוויר שזה כבר לא זה.

 

אז בחלק מהמקרים אתם ממשיכים כי זה אינרציה, וזה זה, ואין כוח עכשיו לחפש דירה אחרת והכול. אבל חשוב מאוד לדעת מה הם הסימנים שהזוגיות הזאת מתחילה להסתיים.

 

הראלה ישי איתנו.

 

הראלה: שלום.

 

גבי: שדכנית, מחברת הספר "סטטוס: בזוגיות". ואין לנו המון זמן, אז פשוט נתחיל בסימנים שאנחנו קרובים לסיום הסיפור הזה.

 

הראלה: נכון.

 

גבי: מה הדבר הראשון?

 

הראלה: אז הכנתי לך היום 3 סימנים.

 

גבי: בבקשה.

 

הראלה: אבל אני אתחיל דווקא מהאחרון, אני אתחיל מהרגשות השליליים.

 

גבי: מה זאת אומרת?

 

הראלה: גבי, אתה בטח תסכים איתי שאחד התפקידים החשובים ביותר של בן או בת הזוג שלנו הוא לגרום לנו להרגיש רגשות חיוביים - בטחון, שמחה, שייכות. אחרת למה שנהיה בזוגיות? ומיותר לציין שזוגיות גוררת איתה גם רגשות שליליים מדי פעם, בעיקר כשבני הזוג רבים ביניהם.

 

אבל באופן כללי, אם אתה שואל אותי, המטרה של זוגיות היא להעצים את הרגשות החיוביים. אז אם אתם מוצאים את עצמכם מוצפים בעיקר ברגשות שליליים, יש כאן בעיה.

 

גבי: מה זה רגשות שליליים? דוגמה לרגש שלילי.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה  האם הזוגיות לקראת סופה? שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה  האם הזוגיות לקראת סופה?