חפש

השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה - האם הבחור שיצאת איתו מתחזה?


השדכנית הראלה ישי מתארחת בתוכנית רדיו ללא הפסקה (103 FM) עם גבי גזית. השדכנית הראלה ישי מייעצת כיצד אפשר לחשוף את שקרם של המתחזים. האם רק גברים מתחזים או גם נשים?

 

 

גבי: אני כבר הרבה שנים שומע כל מיני סיפורים, בעיקר מידידות. והסיפורים הם כאלה: "פגשתי גבר" – סיפרה לי לפני כמה שנים מישהי.

 

והוא הציג את עצמו כעורך דין, אמר את שמו, היה מגיע לביתה עם מכונית מפוארת, עם גלימת עורך דין, עם ספרי חוק ומשפט. היה מספר בבוקר שהוא נוסע לבית המשפט הזה והאחר.

 

ויום אחד הוא פשוט נעלם, כאילו בלעה אותו האדמה. היא ניסתה לברר אם יש בכלל אדם כזה, כלום. לא היה. אגב, ייאמר לזכותו שהוא לא לקח ממנה כסף, חוץ מזה שהוא גר בדירתה כמה חודשים.

 

סיפרה לי השבוע אישה על כך שאישה מסוימת התחתנה עם אדם שהציג את עצמו כמהנדס. שנים הם היו נשואים, ויום אחד בטעות התגלה שהאיש פשוט לא מהנדס. הוא טכנאי, שהתבייש לומר לה שהוא רק טכנאי – ועכשיו הם מתגרשים.

 

ושיא הסיפור שמעתי לפני כמה זמן על אישה שהכירה אדם, ואמר לה "אני טייס". וכל בוקר הוא היה לובש סרבל טיסה ויוצא מהבית, ומספר שהוא הולך להטיס מטוס לכל מיני מקומות בעולם.

 

חקירה קצרה העלתה אחר כך שהקשר היחידי שלו לטייס הוא שמהמרפסת הוא ראה את המטוסים נוחתים בנמל התעופה בן גוריון, והוא אפילו בעצמו לא טס.

 

הוא היה יוצא מהבית ועושה כל מיני דברים משונים, בין השאר נפגש עם אישה אחרת, משחק שש בש. אבל תמיד היה חוזר הביתה עם הסרבל ומספר חוויות מדהימות על איך היה בפריז ובלונדון ובכל מיני מקומות אחרים.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה - האם הבחור שיצאת איתו מתחזה? שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה - האם הבחור שיצאת איתו מתחזה?