חפש

השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה - אילו זוגות מחזיקים בסיכויים גבוהים להיפרד?

השדכנית הראלה ישי מתארחת בתוכנית רדיו ללא הפסקה (103 FM) עם גבי גזית. "פסיכולוגים ומומחים לזוגיות אפיינו תשעה טיפוסים שונים של זוגות שמחזיקים בסיכויים הגבוהים ביותר להיפרד." השדכנית ומחברת הספר 'סטטוס: בזוגיות' הראלה ישי טוענת שגם אם זיהיתם את עצמכם ברשימה, לא הכל אבוד – האזינו.

 

 

גבי גזית: שלום, הראלה ישי.

 

הראלה ישי: שלום וברכה.

 

גבי גזית: אין לנו הרבה זמן, אז בואי נעשה את זה בתמצית כי היום אנחנו ככה קצת במהירות. מחקרים מצאו שיש זוגות שמועדים להתגרש.

 

הראלה ישי: נכון.

 

גבי גזית: שבהרכב, במבנה שלהם, והם אפיינו 9 סוגי זוגות. אני לא מאמין שנגיע לתשיעי, אבל בואי תנסי לסדר לפי הסדר. מהו הזוג קודם כל שמבחינת הרכבו או גילו או תכונותיו, הוא הזוג המועד לגירושים.

 

הראלה ישי: אז בוא נגיד שהם טוענים שזה שווה בשווה, ואני יכולה לעשות "ויש" מאוד קצר עליהם. נתחיל עם הלא שוויוניים, שצד אחד תומך ומפרגן, והצד השני תמיד מנצל – ואז אחד מהם נמאס לו.

 

גבי גזית: הבנתי. יפה.

 

הראלה ישי: השניים זה שיש להם רשימת מכולת. שעל הנייר הם מושלמים, אבל תכל'ס בחיים זה לא עובד כי אין ביניהם רגש, ורק זוגיות יפה על נייר.

 

גבי גזית: שניהם מצליחנים, שניהם יפים, שניהם לא מעשנים, שניהם עושים ספורט.

 

הראלה ישי: כן, בדיוק.

 

גבי גזית: אבל זה הכול, בזה מתמצה העניין.

 

הראלה ישי: בזה מתמצה העניין.

 

גבי גזית: אחרי זה הזורמים, נכון?

 

הראלה ישי: הזורמים, נכון. בצד השני של המתרס יש לנו זוגות שלגמרי זנחו את רשימת המכולת ופשוט זורמים. אבל בסוף, מרוב זרימה שום דבר לא מתאים ביניהם. זה נופל בגלל עקרונות.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה - אילו זוגות מחזיקים בסיכויים גבוהים להיפרד? שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה - אילו זוגות מחזיקים בסיכויים גבוהים להיפרד?