חפש

השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה – אהבה או טופו?

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

זאת אומרת, הן יותר מכילות, הן פחות מסתכלות על הדברים הקטנים. אני אתן לך סתם דוגמה: רווקות מוכנות לקבל טבעונים יותר מאשר גברים מוכנים לקבל טבעוניות. או רווקה מוכנה לקבל גרוש, ורווק פחות מוכן לקבל גרושה.

 

אז תראה, הדיל ברייקרים היום הם דבר שמדברים עליו מאוד בתקופה האחרונה, ויש כל מיני. זה לא רק אם את טבעונית או לא טבעונית. יש נושא של הופעה מוזנחת, יש אנשים עצלנים או לא, אנשים תלותיים, אנשים חסרי חוש הומור.

 

אתה יודע מה מצחיק? כשעשו את רשימת הדיל ברייקרים בתקופה האחרונה, היה איזה מחקר גדול, אז יחסי אישות תפסו שם רק את המקום השישי, שלדעתי זה נורא.

 

עודד: מה את אומרת?

 

הראלה: זה אמור להיות הרבה יותר מוקדם. אז בעצם המסקנה היום שמאוד מאוד קשה היום בעולם הדייטים, במיוחד מאז שהמציאו את האפליקציות. כל אפליקציות ההכרויות שבהן אנשים התרגלו לפסול מישהו אחר פשוט בשבריר של שנייה.

 

אבל מה לעשות, 'סה לה וי'.

 

עודד: הבעיה הכי חמורה זה שהיום טופו הוא פחות חשוב מאהבה.

 

הראלה: נכון, זה בדיוק מה שאתה אומר. אז לכן אני אומרת, טבעוניות או טבעונים, תמשיכו לשמור על האותנטיות שלכם, ומתישהו יגיע האחד או האחת שתתאים לכם.

 

תראה, אם אני מסתכלת על המאגר אצלי במשרד, במשרד השידוכים שלי, אז אצלי לא בולט הנושא הזה של טבעונים, אבל אני כן יכולה להגיד לך שיש בקשות חדשות שלא היו בעבר.

 

כמו: פעם אם גבר היה אומר שחשוב לו שתהיה אישה חמה וביתית, ומכילה את הילדים ומשכילה נגיד – אז היום הם נכנסים ומדברים על רמת פה ועיניים, ואם היא הולכת לחדר כושר או לא, וכמו שאמרת, טבעוני או לא טבעוני.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה  אהבה או טופו? חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה  אהבה או טופו? חלק 2