חפש

השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה – אהבה או טופו?

השדכנית הראלה ישי מתארחת בתוכנית רדיו ללא הפסקה (103 FM) עם עודד בן עמי ומתייחסת למחקר שממנו עולה כי 34% מהגברים יוותרו על דייט עם נשים טבעוניות.

 

 

עודד: אני לא יודע מה אתם חושבים על טבעונות, אבל ישנו גורם בריטי שניסה לבדוק מה הסיכוי של בחורה שמספרת בדייט שלה שהיא טבעונית. מה הסיכוי של הדייט הזה להצליח ולהתקדם? מסתבר ש-34% מן הגברים יוותרו על הדייט הזה מראש.

 

בוקר טוב, הראלה ישי.

 

הראלה: בוקר טוב, עודד, מה שלומך?

 

עודד: אני, תודה לאל, בסדר. ואת?

 

הראלה: נפלא.

 

עודד: תגידי לי, אנשים השתגעו? בן אדם בא, אומר: "אני אוכל טבעי, טוב לי ככה. אני לא רוצה לאכול בשר, לא רוצה לאכול מן החי". מה הקשר של זה אם כן או לא לקיים דייט, להמשיך, להתחיל זוגיות?

 

הראלה: תראה, אני אומרת, כל הזמן חוזרת ואומרת. קודם כל, זה רק מחקר קטן בים שלם של מחקרים נוספים שמוכיחים היום את מה שאני בעצם אומרת כל הזמן – שהדור שלנו הפך להיות דור של רשימות מכולת.

 

כבר אין ימינה, אין שמאלה, לכולם יש את הרשימות שלהם – והם דבוקים אליהן.

 

ותראה, הם בוכים כל הזמן שאין להם זוגיות והם בודדים, אבל הם לא מוכנים לזוז מילימטר מרשימת המכולת שלהם כשהם באים לחפש בן או בת זוג.

 

עודד: אולי הם פוחדים שהטבעונית הזאת תנסה להפוך גם אותם לטבעונים?

 

הראלה: קודם כל, יכול להיות. אבל אני יכולה להגיד לך דווקא שהנשים, שדווקא כולם חושבים שהן ממש בררניות ונכנסות לפרטים הקטנים, אז דווקא בעולם של החיפוש הזוגי הן פחות בררניות מגברים.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה  אהבה או טופו? שתף עם החברים בטוויטר את 'השדכנית הראלה ישי ברדיו ללא הפסקה  אהבה או טופו?