חפש

5 דרכים בדוקות להרוס לעצמכם את הזוגיות

קיימות מאות דרכים לחרב קשר זוגי – לכן לא מפתיע אותי שזוגות נפרדים בתדירות כל כך גבוהה.

 

בקרב הזוגות המעט ותיקים יותר, הפרידה נובעת מריבים על כסף, ילדים וכו'. אך אצל זוגות הנמצאים בתחילת הקשר זה מעט שונה. מהניסיון שלי כשדכנית, ריכזתי חמש סיבות אשר עלולות לחרב קשר זוגי.

 

1. התלהבות יתר

בכל תחילת קשר ההתלהבות אחד מהשנייה תמיד תהיה בשיאה. אתם ודאי יודעים למה אני מתכוונת, השלב הזה שלא מוכנים להוריד את הידיים אחד מהשנייה ורוצים לבלות כל דקה במשך היום אחד לצד השנייה.

 

למרות כל זה, צריך לדעת לשחרר מעט כי באיזשהו שלב ההתלהבות תתפוגג. כמובן שמומלץ שאתם תעשו את הצעד הראשון של ההרפיה. אם פחות מתאים לכם לעשות את הצעד הראשון, שימו לב לסימנים שעשויים להגיע מצד השני.

 

בעבר, ממש בתחילת הקריירה שלי, טיפלתי בזוג שהיו אחד עם השנייה במשך 24 שעות ביממה בתחילת הקשר ביניהם. לאחר תקופת זמן שלהם יחד הבחור החליט שהוא צריך קצת זמן לעצמו, להיות עם החברים, לעשות את הדברים שהוא אוהב.

 

הבעיה הייתה שבת הזוג לא הבינה שהוא צריך את המרחב הזה. הוא החליט שהוא לא רוצה לאכזב אותה וכמובן שלא לפגוע בה – עד שהסבלנות שלו נגמרה והוא החליט שהיא מעיקה עליו.

 

ההמלצה שלי היא כזו: גם בשלבים הראשונים של הזוגיות שלכם, שמרו מעט מרחק אחד מהשנייה – גם אם זה אומר שאתם צריכים לפעול נגד הרצון שלכם. מהניסיון שלי, זה יעשה רק טוב להמשך הדרך ביניכם. בסופו של דבר, זוגיות דביקה תגיע לסופה.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את '5 דרכים בדוקות להרוס לעצמכם את הזוגיות שתף עם החברים בטוויטר את '5 דרכים בדוקות להרוס לעצמכם את הזוגיות