חפש

קשה להשגה או סנובית?

מי שחושבת לשחק אותה קשה להשגה צריכה להבין שלא בכל מצב זה עובד. יש גברים שאוהבים את האתגר – ויש כאלה שאין להם סבלנות לזה או שחוו את זה בעבר והגיעו למסקנה שזה לא בשבילם.

 

שאלת השאלות היא מהי הטקטיקה של לשחק אותה קשים להשגה? לא מעט פעמים אני נתקלת בשאלה הזו. אז האמת היא שזה מאוד משתנה. הרי לא כולנו בנויים אותו הדבר, ולכן לכל אחד מאיתנו יש השקפה שונה על הנושא.

 

במשרד השידוכים שלי היה לי מקרה של בחור גרוש שהצטייר כמישהו שמאבד עניין מהר מאוד, ולכן חיפש בת זוג שתראה לו שהיא לא מובנת מאליה. בין השורות הבנתי שהוא רוצה מישהי שתהיה קשה להשגה.

 

לעומתו, הגיע אליי רווק, הייטקיסט מצליח בסוף שנות השלושים, שלא היה לו עניין בנשים שמשחקות אותה קשות להשגה. "אין לי סבלנות למשחקים, זה מוריד לי את החשק וגורם לי לאנטי", טען. מהשיחה איתו הבנתי שהוא מדבר מניסיון. נשים שיחקו איתו משחקים, והוא לא מעוניין בזה יותר. הוא חיפש אישה רצינית להקים איתה בית כי הוא כבר לא ילד.

 

כשדכנית, אני סבורה שיש להבחין מי עומד מולכן. אם אתן מתכוונות לשחק אותה קשה להשגה, קודם כל ודאו שאכן הוא מחפש מישהי שתאתגר אותו, ולא ההפך. אז נכון שעדיף שכל אחד יהיה הוא עצמו ולא יעמיד פנים שהוא מישהו אחר, אך יש כמה דרכים בהן כל אחד יכול להגיש את ה"אני" שלו.

 

יש נשים שמחליטות להיות קשות להשגה כדי להוות לגבר שמוצא חן בעיניהן אתגר, אך הגבר בכלל רואה אותן כסנוביות. זו מלכודת שנשים רבות נופלות בה. לכן חשוב לשים לב עם מי אתן יוצאות, איזה טיפוס הוא, מה הוא משדר. ישנם מקרים שבמקום לגרום לגבר להתקרב, הוא בכלל מתרחק ונרתע, לפעמים אפילו מפחד.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'קשה להשגה או סנובית? שתף עם החברים בטוויטר את 'קשה להשגה או סנובית?