חפש

"עד שלא תתגברי על האקס, לא תוכלי להכיר"

"אם עוד פעם אחת מישהו יגיד לי את המילים 'סגירת מעגל', אני אשתגע". ככה אמרה לי סיגל אחרי שהתחלתי לפתח איתה שיחה על איך היא והאקס שלה נפרדו, האם נשארו ביניהם עניינים פתוחים או שהם נפרדו בטעם טוב.

 

סיגל הגיעה אליי בגיל 37 וגרושה, במטרה שאני אמצא לה שידוך. התחלתי איתה תהליך קליטה בו שאלתי אותה מה היא עברה בחיים מבחינת זוגיות ומה היא מחפשת בגבר.

 

תוך כדי תהליך הקליטה שלה היה חשוב לי להבין מה היה הסיפור עם האקס – מתי הם התגרשו, כמה זמן הם לא יחד והכי חשוב, למה הם החליטו להיפרד. ברגע שהעליתי בפניה את נושא האקס, הרגשתי בשפת הגוף שלה מין רתיעה, כאילו זה הדבר האחרון שהיא רוצה שנדבר עליו.

 

למען האמת, הבנתי אותה. מי מאיתנו רוצה לדבר על האקס? זה פרק ששייך לעבר, ואנחנו רוצים לדפדף אותו ולהתחיל פרק חדש. אבל אני בטוחה שרובכם תסכימו איתי – אי אפשר לפתוח דף חלק ונקי לפני שעושים סגירת מעגל.

 

אי אפשר היה שלא לשים לב שיש לה עניינים פתוחים עם האקס. הבנתי גם שהיא בכלל לא הייתה מעוניינת לדבר עליו. הסברתי לה שעל מנת שאני אוכל למצוא לה שידוך ראוי, אני אהיה חייבת להבין מה קרה ביניהם. אמרתי לה שהשיחה תוכל להתקיים מתי שתרגיש בנוח על מנת שהיא תוכל לבוא ולפתוח בפניי את הסיפור ביניהם.

 

"אני בטוחה שאת תרצי שאני אשדך לך מישהו שהוא פנוי רגשית, לכן אני חייבת לוודא שאת אכן פנויה רגשית בעצמך". הוספתי ואמרתי לה: "זאת הסיבה שחשוב לי לוודא מולך שאת אכן פנויה רגשית על מנת שתוכלי להתחיל לצאת לדייטים".

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'ʺעד שלא תתגברי על האקס, לא תוכלי להכירʺ שתף עם החברים בטוויטר את 'ʺעד שלא תתגברי על האקס, לא תוכלי להכירʺ