חפש

סגירת מעגל

כדי למצוא זוגיות טובה ובריאה, חשוב מאוד לדעת כיצד להתגבר על קשרים כושלים קודמים. התנתקות מקשרים אלו תורמת רבות להתחלות חדשות, "נקיות" מהעבר.

 

הגיעה למשרד השידוכים שלי מיכל, גרושה בת 33 שרצתה זוגיות, ופנתה אליי כדי שאשדך לה. שאלתי אותה בין היתר על הרקע הזוגי שלה, כמו בכל פגישת היכרות שלי עם לקוחות. וכשהגעתי לסיבת הגירושים שלה, החלה להסתגר בעצמה. הבנתי שנושא זה רגיש מאוד עבורה.

 

למען האמת, הבנתי אותה. מן הסתם, זו תחושה לגיטימית. מניסיוני כשדכנית, נתקלתי בהמון מקרים בהם גרושים אינם להוטים לפתוח את הפרק הכאוב מחייהם. מובן שמעדיפים לשכוח מזה. עם זאת, לגבי אותה בחורה, הייתה לי תחושה שמדובר פה במשהו מעבר לסטנדרט.

 

במהלך השיחה נוכחתי לדעת שנשארו אצלה דברים פתוחים שלא פתרה עם הגרוש שלה. לא היה לה נעים לדבר על הנושא. למרות זאת, חשוב היה לי להסביר לה שאני צריכה לדעת מה קרה ביניהם כדי להמשיך בתהליך ולחפש לה שידוך מתאים.

 

לא אילצתי אותה לדבר על הכל באותה השיחה ואמרתי לה שאין שום בעיה אם תרצה לדבר על כך במועד אחר, כשתוכל להרגיש נינוחה יותר.

 

היא יצאה מהמשרד שלי ברגשות מעורבים. יכולתי להרגיש את הכעס שלה בעקבות הפתיחות שלי, ועם זאת, ראיתי שהיא העריכה את הכנות שלי. "האם היא תחזור?" הרהרתי ביני לבין עצמי...

 

הפלא ופלא. לאחר דקות בודדות מיכל חזרה למשרדי, נשמה עמוקות והנהנה לי שמוכנה לשיחה המורכבת. במהלך השיחה נוכחתי לדעת שלמיכל עצמה לא היה מושג כלל מהי הסיבה לגירושין שלהם, ומפה הושפעה כל כך לנוכח השאלה שלי על הנושא.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'סגירת מעגל שתף עם החברים בטוויטר את 'סגירת מעגל