חפש

מה עושים כשחשים חוסר ודאות בקשר חדש

את והוא יוצאים תקופה מסוימת, ופתאום ברגע אחד הוא מתחיל להיעלם מעט, שולח פחות הודעות – ואת מתחילה לחשוב שאולי מידת ההתעניינות שלו בך ירדה. שנייה לפני שאת מתקשרת אליו כעוסה, תנשמי וחשבי מה עלול לקרות במידה ותעשי זאת.

 

כל תחילת קשר מלווה בהמון תחושות, בעיקר תחושות של שמחה והתרגשות כמובן. עם זאת, ישנן גם תחושות של חוסר ודאות שעלולות להוציא אנשים מאיזון.

 

אני בטוחה שכל אחד ואחת מכם מכירים את הסיטואציה הבאה. אתם יוצאים כבר תקופה מסוימת. בהתחלה אתם נפגשים ומבלים יחד בתדירות גבוהה, אך לאט לאט התדירות מתחילה לרדת. הוא מתקשר פחות, ואת מתחילה לחשוב שאולי רמת ההתעניינות שלו פחתה.

 

כמצופה, הלחץ מתחיל לעלות – ואיתו גם השאלות: מה עושים במצב כזה? להרפות? מצד אחד, אי אפשר להלחיץ את בן או בת הזוג מפני שלרוב לחץ לא מוביל למקומות חיוביים. מצד שני, אנחנו תמיד רוצים לשדר נינוחות וקלילות.

 

הנה דוגמה. אתם יושבים בבית וצופים בטלוויזיה ומתחילים להרגיש את השעמום. המחשבות מתחילות לרוץ לכם בתוך הראש, ואתם לא יכולים לברוח מהן. אתם חושבים לעצמכם: "אולי אני אתקשר אליה ואשאל אותה מה טיב היחסים בינינו, אם הקשר שלנו רציני ואמיתי?"

 

הרעיון כשלעצמו הוא טוב, אבל אתם צריכים לשאול את עצמכם אם הוא מגיע ממקום אימפולסיבי. אם כן, דעו לכם שזה עלול להרוס את הקשר.

 

אתם שואלים אותי מה לעשות? מצאו לעצמכם עיסוקים אחרים שיסיחו את דעתכם. עשו כל דבר, צפו בטלוויזיה, בלו עם חברים, בלו עם המשפחה – העיקר לא לתת למחשבות הטורדניות לעשות מעשה אימפולסיבי שתתחרטו עליו בהמשך.

 

עוד דבר שאתם יכולים להיעזר בו זה שיחה עם אדם יקר לליבכם, אחד כזה שאתם סומכים עליו ועל העצות שלו. מישהו שיוכל להיות עבורכם אוזן קשבת ולייעץ לכם על מנת להוריד את האבן מליבכם.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מה עושים כשחשים חוסר ודאות בקשר חדש שתף עם החברים בטוויטר את 'מה עושים כשחשים חוסר ודאות בקשר חדש