חפש

מהן השגיאות הנפוצות ביותר של רווקים ורווקות

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet
 

היי, כאן הראלה, והיום אנחנו נדבר על השגיאות הנפוצות ביותר של רווקים ורווקות.

 

אז דבר ראשון, חשוב להבין שעולם הפנויים ופנויות מתמלא רווקים ורווקות ופנויים ופנויות היום, כי מצד אחד גיל הנישואין הולך ועולה כי אנשים משקיעים בקריירה ומצד שני, אחוז הגירושין עולה ומשאיר לנו הרבה פנויים ופנויות בשוק הזה.

 

ולמה זה קורה? כי אנשים היום מאוד-מאוד משקיעים בפיתוח הקריירה, שוכחים את עצמם, הולכים ללימודים, אח"כ מנסים למצוא ג'וב טוב ואח"כ להתקדם לג'וב עוד יותר טוב וקידום בתפקיד ועובדים סביב השעון.

 

ופתאום הם מתעוררים יום אחד שהם חוזרים הביתה לבית ריק עם המון-המון הצלחה, עם משכורת גבוהה, אבל בעצם אין עם מי ליהנות מההצלחה הזו.

 

ומצד שני, מצב הגירושין הולך ומחמיר. המון-המון אנשים מפחדים מזה כי הם שומעים "זה התגרש וזה התגרש וזה התגרש", אז זה מלחיץ אותם להיכנס לקשר.

 

עד עכשיו דיברנו על הבעיות, עכשיו נדבר על הפתרונות.

 

אז אם אתם הרבה זמן רווקים ולא מצליחים להבין למה, אז דבר ראשון שצריך לעשות הוא לשאול את עצמכם כמה שאלות.

 

אולי יש סיבה שכל מערכות היחסים שהיו לכם לפני כשלו? אולי כי אתם מפחדים להיכנס לקשר מחייב? אולי יש לכם פחד מאינטימיות? אולי יש לכם פחד ממחויבות? אולי אתם משקיעים יותר מדיי זמן בעבודה?

 

אולי קיים איזה אקס מיתולוגי שמטרפד לכם כל קשר קיים וחדש? אולי אתם ביקורתיים מדיי? אולי אתם לא מעניקים מספיק חום ואהבה? אולי אתם משעממים בחדר המיטות?

 

ואולי עוד הרבה דברים שאני לא דיברתי עליהם, אבל אם תשבו עם עצמכם, אתם תגלו אותם בוודאי.

 

אם יש איזשהו דפוס בעייתי שחוזר על עצמו, כדאי מאוד לבדוק את זה.

 

ושאלה נוספת שכדאי לשאול את עצמכם, אם אולי אתם רק מאוהבים באהבה? אולי אתם אוהבים נורא להגיע לקטע הזה של פרפרים בבטן ואח"כ זה כבר מפסיק לרגש אתכם?

 

או אולי אם לא הייתם עד היום בשום מערכת יחסים, אז אולי אתם סובלים מחוסר ביטחון עצמי או מביישנות יתר? ואז אולי כדאי ללכת ולטפל בזה כי חבל, אולי יש איזשהו מחסום שמונע מבעדכם להצליח ולהתקדם קדימה לזוגיות המיוחלת.

 

חוץ מזה, חשוב מאוד-מאוד לחפש אהבה באופן אקטיבי, אז תטפחו את עצמכם, תתלבשו, תסתדרו, אל תחכו שהזוגיות הזו תיפול עליכם מהשמים. תצאו, תזמו, תיפגשו עם אנשים.

 

אפילו כשאתם יורדים למכולת למטה, תתאפרו, תתלבשו יפה. אי אפשר לדעת, אולי בדיוק אז תפגשו את המישהו הזה שידליק אתכם ויהיה אהבת חייכם. או כשאתם מורידים את הכלב לטיול, צאו מסודרים, צאו מאורגנים, אי אפשר לדעת את מי תפגשו תוך כדי הטיול.

 

טיפ נוסף שיש לי בשבילכם זה שתשמרו על ראש פתוח. גם אם הדודה המעצבנת רוצה להציע לכם איזשהו מישהו, אל תגידו לא. לכו, מה יש לכם להפסיד? כולה זה כוס קפה.

 

ואם חברה מציעה? בוודאי שתלכו. לא לחשוב פעמיים.

 

וגם כשאתם נוסעים ברכבת, אל תהיו שקועים כל הזמן בקריאת עיתון. אולי בדיוק אהבת חייכם מסתובבת פה, יושבת בדיוק במושב ליד, אז תסתכלו על המזל בעיניים.

 

אז שיהיה הרבה בהצלחה, האהבה מחכה לכם.

 

אז קומו, ארזו את עצמכם, צאו החוצה, הצטיידו במצב רוח טוב, התלבשו בטוב טעם, תעשו משהו, שדרגו את עצמכם וזה כבר בדרך. אני מריחה את זה, זה מגיע, זה קרוב. בהצלחה.

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'פגישת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מהן השגיאות הנפוצות ביותר של רווקים ורווקות שתף עם החברים בטוויטר את 'מהן השגיאות הנפוצות ביותר של רווקים ורווקות