חפש

למה אנשים טובים נשארים לבד?

ישנם אנשים רבים שיש להם את כל החבילה. קריירה טובה, הם נראים מעולה, משכורת גבוהה, אבל אין להם עם מי לחלוק את ההצלחה הזאת. למה? איך ייתכן שהם לבד?

 

אחת הסיבות הבולטות ביותר זה העולם הדיגיטלי שאנו חיים בו. יש שפע מאוד גדול של אתרי הכרויות. העובדה הזאת אמורה לעזור לנו למצוא בן או בת זוג מתאימים, אבל בפועל התוצאה היא הפוכה לחלוטין.

 

למען האמת, בימים אלה למצוא אהבה נהיה פרויקט בפני עצמו. אני בטוחה שרוב האנשים חושבים שבגלל שכולנו חיים בעידן הדיגיטל הרבה יותר קל למצוא אהבה. הסיבה לכך היא שהיום יש פייסבוק ואתרי הכרויות, והכל נהיה הרבה יותר פשוט וזמין עבורנו – אבל זה לא נכון.

 

כמו שרובכם יודעים, בעולם הדיגיטל יש הרבה מקרים של התחזויות. אנשים מתחזים וכותבים על עצמם פרטים אישיים שחלקם לא נכונים. בחלק מהמקרים זה פרט אחד או שניים, אבל קיימים מקרים לא מעטים שההתחזות ממש גובלת בהונאה.

 

בנוסף לזה, קיימת תחושה באוויר של שוק בשר – יחסים מזדמנים עם אנשים שלא מחפשים קשר רציני ומחייב. העובדה שיש עודף רווקים ורווקות לא תורמת לעניין.

 

העניין הוא שבגלל שיש היצע כה גדול, הפכנו להיות מאוד בררניים. אנחנו פוסלים בני זוג רלוונטיים בשבריר שנייה. אנחנו יכולים לפסול על תכונה אחת קטנה שפחות נראית לנו באותו הרגע.

 

אנשים רבים פותחים את דף הפייסבוק אחד של השני, ואם קיימת אפילו תמונה אחת שפחות מצאה חן בעיניהם, הם עלולים לפסול על כך ולעבור הלאה באותו רגע. בסופו של דבר, המון מערכות יחסים מתפספסות וחבל.

 

קחו את מה שכתבתי כחומר למחשבה, ואני בטוחה שאחרי שתקראו את הדברים טוב, חלקכם אפילו תמצאו אהבה...

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'למה אנשים טובים נשארים לבד? שתף עם החברים בטוויטר את 'למה אנשים טובים נשארים לבד?