חפש

כשאת מגלה שהוא עדיין חושב על האקסית

לפני יותר משנה הגיעה אליי בחורה בשם שחר, אישה יפיפייה, עיניים בצבע כחול ים וגוף מושלם. כמו בכל פגישת היכרות רגילה ניסיתי להבין ממנה מה היא מחפשת בגבר ובאופן כללי על הרקע שלה מבחינת זוגיות.

 

מהשיחה איתה נודע לי שהיא יצאה מקשר ארוך עם שברון לב מאוד גדול. מבחוץ הכל היה נראה מושלם, הוא היה אהבת חייה והחצי השני שלה, אך משהו בקשר השתבש.

 

למרות שהייתה ביניהם אהבה מאוד גדולה, הוא הרעיף עליה מחמאות, חום ואהבה בכל הזדמנות אפשרית, עדיין משהו לא היה בסדר. אחרי תקופה מאוד ארוכה של קשר ביניהם, שחר הבינה מה לא היה בסדר בקשר – הוא עדיין חשב על האקסית.

 

לאט לאט היא הבינה שכל נורת אזהרה אפשרית תמיד הבהבה לידה, אבל באופן לא מודע היא אף פעם לא שמה לב אליהן. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה. שחר הייתה מאוהבת בבן הזוג שלה, זאת הייתה אהבה עיוורת.

 

הוא מצידו לא עשה שום דבר על מנת לפגוע בה בכוונה. הוא באמת אהב את שחר, אבל מה שהוא הרגיש כלפי האקסית היה חזק ממנו. לא משנה מה הוא ניסה לעשות על מנת להעלים את התחושות האלה, הן פשוט הופיעו. הוא תמיד היה משווה בין שחר ובין האקסית שלו. חוץ מלכתוב על המצח שהוא עדיין מאוהב באקסית, הוא באמת עשה הכל.

 

זה היה הסיפור של שחר. כשדכנית היה לי מאוד חשוב ששחר לא תחטא באותו חטא ותעשה לאחד הגברים שאני ארצה לשדך לה, ללא כוונה כמובן, את מה שהאקס שלה עשה לה.

 

רק כאשר הבנתי ממנה שהאקס יצא לה לגמרי מהראש, התחלתי לחפש לה מישהו אחר. ומהר מאוד מצאתי לה גבר מדהים. הם אהבו מאוד אחד את השנייה, ולאחרונה הם בישרו לי על האירוסין שלהם.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'כשאת מגלה שהוא עדיין חושב על האקסית שתף עם החברים בטוויטר את 'כשאת מגלה שהוא עדיין חושב על האקסית