חפש

יש חיים לאחר הגירושים

לגרושים מבינינו שעברו כבר נישואים וגידול ילדים - להתחיל הכל מחדש זה לא דבר שקל לעשותו. איך מוצאים אהבה חדשה? אנחנו לא מה שהיינו פעם, עברו שנים מאז יצאנו לדייט. עם זאת, לרוב, נישואים בפעם השנייה מוצלחים מהפעם הראשונה.

 

לקוחה שלי, גרושה עם שלושה ילדים, הגיעה אליי ופרשה בפניי את חששותיה מפני פתיחת פרק ב' בחייה. היא שיתפה אותי בשינויים שחוותה מתום ימי הרווקות שלה - הנישואים, הגירושים, גידול הילדים.

 

היא התרגלה למצב הקיים – אולם עכשיו, כשהילדים בגרו, החליטה לנסות לדאוג לעצמה ולמצוא גבר שיהיה טוב אליה. הבעיה היא שלא יצאה לדייט עשרים שנה. איך מסתדרים? מה עושים? איך מתחילים? "מי ירצה גרושה עם שלושה ילדים?" אמרה לי. "אין לי ביטחון כמו שהיה לי בימי הרווקות שלי".

 

חששות אלו טבעיים לחלוטין. בעבר היית אישה צעירה ומחוזרת - בחרת עם מי לצאת, והביטחון היה בשמיים. היום הכל שונה - הזמן עשה את שלו, סימני הגיל מתחילים להיראות, עברת 3 לידות. גופך שונה מגוף הנערה שהייתה לפני שנים לא מעטות.

 

ומה לגבי שינוי הסטטוס שלך? הרי את כבר לא צעירה בת 20 שכל העולם מחכה לה. זה לא כמו פעם שהלכת ברחוב ושרקו לך מכל עבר. אז היית אישה צעירה ומחוזרת ויכולת להרשות לעצמך לבחור עם מי את רוצה לצאת.

 

המצב שלך היום שונה לגמרי. קודם כל, מבחינת המראה, אין לך גוף של נערה. עברת 3 לידות, וגם הפנים מתחילות להראות את סימני הגיל. מעבר למראה החיצוני, יש גם את כל הנושא של ה"חבילה" שאת נושאת עמך - גרושה עם 3 ילדים.

 

ובנוסף, והכי חשוב, לא רק את צריכה לאהוב את הגבר החדש שייכנס לחייך – גם ילדייך צריכים לאהוב אותו.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'יש חיים לאחר הגירושים שתף עם החברים בטוויטר את 'יש חיים לאחר הגירושים