חפש

הסימנים שמוכיחים את אהבתו אלייך

נשים המחכות שהגבר שלהן יהיה הראשון שיאמר שהוא אוהב אותן, כאלו שלא עושות את הצעד הראשון – להן אני ממליצה לקחת יוזמה. במידה והחלטת למרות הכל לחכות עם ההחלטה, השתדלי לשים לב להתנהגות שלו ולשפת הגוף שלו. אולי תוכלי למצוא את הסימנים לאהבה.

 

לרבים מאיתנו קשה להגות את המילים "אני אוהב אותך", בעיקר בקרב גברים. בשבילם זה צעד די דרמטי ולעיתים אף מלחיץ. כשמתחילה תחושת האהבה מגיעות השאלות, האם זה רגש חולף או אהבה אמיתית? אך עם חלוף הזמן והגבר כבר בטוח באהבתו, הוא מתלבט אם להיחשף וכיצד זה ישפיע על בת הזוג.

 

האם הרגש הדדי? אולי זה יגרום לריחוק מצידה? אולי כדאי לחכות שהיא תחשוף קודם את רגשותיה? גם אם הגבר החליט לשתף את בת זוגו באהבתו אליה, נשאלת השאלה מהו התזמון הנכון?

 

אנו חיים בעידן מודרני שבו נשים מתחילות עם גברים – וזה דבר מעולה. עם זאת, עדיין קיימת ציפייה מהגברים לעשות את הצעד הראשון. בחלק גדול מהמקרים מצפים ממנו להיות רגיש ורומנטי, להתנהג כג'נטלמן ובכלל, שיהיה היוזם בכל הקשור לזוגיות.

 

מסיבות אלו מופעל על הגבר לחץ גדול וסמוי, אשר מתגבר בעיקר בעקבות הציפיות והתגובות של הסביבה. לדוגמה, במקרה של הצעת נישואין.

 

תמיד מגיעים בסופו של דבר לשאלת השאלות: "איך הייתה הצעת הנישואין שלך?" ומצפים לקבל תשובה על הצעה מהאגדות שמלווה באפקטים רבים. ואם היה מציע לה נישואין בצורה אחרת, פשוטה יותר, בלי אפקטים למיניהם והפקות? כאילו שהסביבה לא הייתה מסתפקת בזה.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הסימנים שמוכיחים את אהבתו אלייך שתף עם החברים בטוויטר את 'הסימנים שמוכיחים את אהבתו אלייך