חפש

המיילדת הרווקה

במקצועי אני מרגישה סיפוק גדול והנאה מרובה. הרי אין יותר טוב מלסייע בחיבור לבבות. עם זאת, יש מקצוע שמספק לא פחות משדכנית, והוא מיילדת – מלווה נשים שמביאות ילדים לאוויר העולם. זה הביא אותי להיזכר במיילדת שליוותה אותי בלידתי השלישית.

 

מדי שנה כשחג האהבה מתקרב, איתו עולים זיכרונות מרגשים מעברי הרחוק, עוד בתקופת לידתי השלישית. עד היום זכורה לי המיילדת המדהימה שליוותה אותי בזמן הלידה. אישה טובה אשר השרתה רוגע ונינוחות, נתנה לי תחושת ביטחון, והרגשתי שיש על מי לסמוך.

 

אני עדיין זוכרת את תווי פניה – אישה יפה בעלת גוף מלא, שמנמנה הייתי אומרת. נוצרה לי איתה כימיה, ובין הצירים שוחחנו על ענייני זוגיות. התברר שהאישה המקסימה הזו רווקה.

 

כששאלתי אותה למה היא ללא זוגיות, היא אמרה, "מי ירצה שמנה כמוני?". ולא רק זאת, היות ושעות עבודתה הן מסביב לשעון, היא תיארה לעצמה שמגבלה זו לא מאפשרת לה לנהל מערכת יחסים נורמלית, בטענה שגבר מחפש אישה שתגדל ילדים ותהיה לשם כך בבית.

 

מניסיוני כשדכנית, אני מכירה מספר לא מבוטל של גברים שההעדפות שלהם הן לאו דווקא נשים רזות. יש כאלה שבהחלט מעדיפים ונמשכים לנשים מלאות, שופעות.

 

הסברתי לה שבעבודתי יצא לי להכיר גברים לא בהכרח שמנים, גם גברים רזים שאוהבים נשים מלאות, ושעות עבודתה לא צריכות להוות שיקול. זה עניין טכני שעם קצת מאמץ תמיד מסתדר בסוף.

 

מאותה לידה שמרנו על קשר, וכמה חודשים לאחר מכן היא החליטה להירשם למאגר השידוכים שלי. כל כך שמחתי שסוף כל סוף אוכל לגמול לה על כל מה שעשתה בשבילי בלידה.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'המיילדת הרווקה שתף עם החברים בטוויטר את 'המיילדת הרווקה