חפש

הכביסה המלוכלכת בזוגיות

אחד המשפטים החשובים ביותר לגבי יחסים בכלל, ובעיקר לגבי יחסים זוגיים, הוא "לא מכבסים את הכביסה המלוכלכת בחוץ". בעבודתי כשדכנית, היו לי כמה מקרים במהלך השנים של בני זוג שנפרדו בגלל הנושא הזה – כאשר אחד הצדדים או שניהם לכלכו על הצד השני, ומשם כבר לא הייתה דרך חזרה...

 

לצערי, לא חסרות דוגמאות לכך: גבר שחושף מידע אינטימי ומביך על אשתו, אישה שמספרת לכל מכריה על הבגידה ועוד. אתן דוגמאות למקרים ספציפיים.

 

אישה צעירה, נשואה טרייה, גילתה שבעלה בגד בה עם המזכירה שלו. כשהאישה גילתה זאת, היא נפרדה ממנו מיד – אבל דאגה לספר לכל מי שהיה מוכן לשמוע את כל הפרטים העסיסיים.

 

היא שיתפה את המשפחה הקרובה, קולגות, חברות שלה, ידידים ועוד. היא סיפרה בפרוטרוט מה היה ומה קרה, לא השמיטה שום פרט. בעלה, לעומת זאת, התחנן שתחזור אליו, אך היא ניתקה איתו כל קשר. לא הייתה מוכנה לשמוע ממנו בשום אופן.

 

לאחר שנה האישה החליטה שהיא סולחת לו, והלא יאומן קרה – הם חזרו להיות ביחד. העניין הוא שמרגע שחזרו האחד לזרועות השנייה, זה כבר לא היה אותו הדבר.

 

למרות שהם היו מאושרים יחד, כל מי שידע אודות הרומן שניהל לא קיבל אותו יפה. אמנם היו יחסית מנומסים כלפיו, אך בתוך תוכם לא רצו אותו יותר בחברתם.

 

בנוסף, האישה הרגישה לא נעים. המשפחה והחברים גרמו לה להרגיש שהיא כמו סמרטוט כי חזרה אליו אחרי הסיפור הזה. בסופו של עניין, לחצי הסביבה גרמו להם להיפרד.

 

מקרה נוסף הוא של בעל ואישה אשר החליטו במשותף שהבעל יעבוד במשרה חלקית כדי שיהיה זמין לילדים הקטנים שלהם, בעוד שהאישה הייתה בעלת קריירה משגשגת ונהייתה למפרנסת הראשית בבית.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הכביסה המלוכלכת בזוגיות שתף עם החברים בטוויטר את 'הכביסה המלוכלכת בזוגיות