חפש

האם לאפשר לבעלי לטוס עם חברים לתאילנד?

לפני עשור בערך, חיתנתי בחורה בשם רונה ומאז אנחנו בקשר - היא מתקשרת אליי בחגים לאחל לי חג שמח. אך בשיחתנו האחרונה, עשה רושם שהיא מתקשרת מסיבה מסוימת. היא רצתה להתייעץ איתי בעניין בעלה, שהחליט לטוס עם חברים לתאילנד.

 

תחילה לא הביעה התנגדות, אולם בעקבות שיחה על כך עם חברתה לעבודה, החלו לחלחל בה חששות. חברתה סיפרה לה שהיא מכירה מישהי שתמכה בבעלה שיטוס לתאילנד עם חברים, ובסופו של דבר, זה הסתיים בגירושים.

 

אמנם זה היה נראה טיול תמים, אך הבעל בגד באשתו ובכלל, השתנה מאז חזרתו לארץ.

 

חברתה הוסיפה שזו לא הפעם הראשונה שהיא שומעת על טיולים מסוג זה שגרמו למשבר ולעיתים לגירושים. רונה פנתה בעקבות השיחה לכמה נשים נוספות, וכמעט כולן נתנו לה את אותה התשובה – "אל תאפשרי לו לנסוע!"

 

מה דעתי בעניין בתור שדכנית? אני מאמינה שמי שבאמת רוצה לבגוד, יכול לבגוד בכל זמן ובכל מקום. לא צריך לטוס לסוף העולם כדי לעשות זאת. יש לא מעט סיפורים על בגידות שקרו ממש מתחת לאף של בני הזוג – האישה עם השכן, הגבר עם הפקידה שלו וכו'.

 

אז למרות הכל, האם כדאי לאפשר לבן/בת הזוג לנסוע לחו"ל באמונה שלמה וללא חשש מבגידה?

 

בירחון המוכר והידוע Journal of Personality and Social Psychology התפרסם מחקר אשר גילה כי טיסות לחו"ל יוצרות גמישות מוסרית. למה הכוונה?

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'האם לאפשר לבעלי לטוס עם חברים לתאילנד? שתף עם החברים בטוויטר את 'האם לאפשר לבעלי לטוס עם חברים לתאילנד?