חפש

האינטואיציה שלנו כשמדובר בבגידות

לרובנו יש חברה אחת שהיא כמו אחות או חבר טוב אחד שהוא כמו אח. שהקשר איתם עמוק, וההרגשה כאילו הם בני משפחה. חברות אמיתית כזו - בעלת אמון הדדי, שמלווה תמיד בעזרה ולהיות אחד לשני בזמנים קשים ובזמנים משמחים כאחד - כל זאת יכול להיות נפלא. אך מה קורה אם יש לאחד החברים בן/בת זוג?

 

לאנשים מאוהבים הגבולות מיטשטשים, ולעיתים יש נטייה לאבד את הצפון. הם לא רואים במצב כזה על אילו דברים אסור בשום פנים ואופן לעבור ואיפה הקו האדום. וזו הסיבה שכדאי להתחיל לשים לב לאינטואיציות שלכם ולפעול על פיהן. לא להישאר אדישים או עיוורים למתרחש ממש מתחת לאף.

 

אתן דוגמא לשני חברי ילדות, אמיר ואבי. השניים התחתנו בערך באותו הזמן ואפילו עברו לגור יחד באותו הבניין. הנשים שלהם חברו אחת לשנייה, ושני הזוגות גידלו את ילדיהם יחד ובילו יחד רוב זמנם. שתי המשפחות היו צמודות וידועות באזורם כבלתי נפרדות.

 

בתוך כל ההרמוניה הזו דבר אחד הציק לאמיר. הייתה לו הרגשה שחברו הטוב אבי משבח את אשתו מעבר לגבולות הנורמה, מעבר לפרגון בסיסי, מפריז בתשבוחות. כל הזמן היה אומר, "איך אשתך דואגת לך", "איזו בשלנית מעולה", "איך היא מפנקת אותך", "איזו מדהימה היא", "איך היא מטפלת בילדים", "תמיד נראית שמחה".

 

פה לא קשה היה לנחש שאבי קינא היות ואשתו הייתה טיפוס קר יותר מבחינה זוגית, והיו חסרים לו חום ואהבה כמו שאשתו של אמיר הרעיפה עליו.

 

אבי הרגיש כבוי, ולקראת שנות הארבעים לחייהם, החליט להתגרש מאשתו. הוא העדיף אישה שתגרום לו להרגיש נאהב, להרגיש חי. אבי לא הרגיש כמו בן זוג, אלא יותר כשותף לדירה.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'האינטואיציה שלנו כשמדובר בבגידות שתף עם החברים בטוויטר את 'האינטואיציה שלנו כשמדובר בבגידות