חפש

בני לא מחבב את בן זוגי – להמשיך את הקשר?

כשנולד לנו ילד, הוא הופך למרכז חיינו ואושרנו ואנו שמים אותו במקום הראשון, לרוב גם על חשבוננו. אך מה ניתן לעשות במקרים בהם אנו מתחילים פרק ב' בחיינו? הרי כולנו משתוקקים לאהבה, ועם זאת, הבן שלנו לא מסתדר עם בן זוגנו.

 

מצד אחד, חשוב לנו לרצות את הבן שלנו, אנו לא רוצים להכניס לחיינו מישהו שהילד לא אוהב. מצד שני, אנו אוהבים את בן הזוג שלנו.

 

כשדכנית, אני ממליצה לכם לחשוב פעמיים לפני שקופצים הישר למסקנות חפוזות. מובן שהילדים שלנו זה הדבר היקר ביותר שיכולנו לבקש. וכן, נהוג לחשוב ישר לטובתם ולשלול חשיבה לטווח ארוך.

 

עם זאת, קחו בחשבון שהזמן עובר, הילד גדל. בעוד כמה שנים יתגייס לצבא, בקושי יהיה בבית, יהיה עצמאי, ינהל חיים משלו. בעוד שהאמא תישאר לבדה, ללא בנה וללא בן זוג.

 

לקוחה שלי, אם חד הורית, סיפרה לי שהתחתנה כשהייתה בשלבי הריון ראשונים והתגרשה שנה לאחר לידת התינוק. מאז, הייתה אכולת רגשות אשם על כך שהילד גדל ללא אב בבית וריצתה את הילד ללא הבחנה. היא לא חשבה כלל על עצמה ועל טובתה, שלא לדבר על מערכת יחסים חדשה. ממש נתנה לבנה את כל כולה.

 

המצב נמשך כך מעל עשור. כשבנה הפך לנער, היא הכירה מישהו ונרקמה ביניהם אהבה גדולה.

 

היא חששה שבנה ירגיש מקופח או יחשוב שהיא אוהבת אותו פחות, ולכן בהתחלה הסתירה את מערכת היחסים עם בן זוגה. לאחר זמן מה, בן זוגה טען שלא מוכן לשמור על הקשר שלהם בסוד והציב לה אולטימטום.

 

האישה לא ראתה כל בררה. למרות כל חששותיה, הכירה בין בנה לאהובה – אך ללא הצלחה. הבן התנהג כזר לחלוטין, "עשה פרצוף" והיה מסוגר. הוא לא נתן לו צ'אנס בכלל. האם הבינה שההתנהגות של בנה לא קשורה ספציפית לבן זוגה. היא הבינה שכל גבר שהייתה מכירה לו יתנהג אליו כזר.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'בני לא מחבב את בן זוגי  להמשיך את הקשר? שתף עם החברים בטוויטר את 'בני לא מחבב את בן זוגי  להמשיך את הקשר?