חפש

בלי דרמות

"אני אוהב/ת אותך בדיוק כמו שאת/ה" – למשפט זה משמעות חזקה. כשמישהו אומר לך משפט כזה, זה מראה שהוא מקבל אותך עם כל המגרעות שלך. מגרעות שתחילה אולי לא שמים לב אליהן, אך עם הזמן הן בהחלט נגלות לעין.

 

ברוב מערכות היחסים מגיע הרגע שבו אנו מרגישים צורך לשנות משהו בחצי השני. זה יכול להתבטא בלהשאיר נעליים בסלון במקום להרים אותן לארון הנעליים. וזה יכול להתבטא בעניין הרגשי – הציפייה שלנו שהחצי השני יאמר לנו לעיתים קרובות יותר מה הוא מרגיש כלפינו וכמה הוא אוהב אותנו.

 

ישנם בני זוג שקשה להם להתמודד עם סירוב, הם פשוט לא יודעים איך לעשות זאת. עם הזמן, דבר כזה עלול להרוס את היחסים, למרות האהבה הרבה שיש בין בני הזוג.

 

אז נכון, אף אחד מאתנו לא מושלם, ורובנו רוצים לשנות הרגלים בבן/בת הזוג שלנו. השאלה היא האם נחליט לחיות עם זה ללא מלחמות, או שנעשה הכל כדי להשיג את רצוננו?

 

ישנה דרך אחת נפוצה במיוחד להשיג את מבוקשנו – יצירת רגשות אשם. נסו לדמות את זה לילדים. כשהם רוצים משהו מההורים, הם משתמשים לעיתים במשפט "לכל החברים בכיתה שלי יש ורק לי אין". פה מדובר בילדים, ולכן זה בסדר. אך יש לציין שיש לא מעט מקרים בהם גם מבוגרים משתמשים ברגשות אשם אלו.

 

הכרתי בחור שאהב אהבה גדולה אישה מקסימה. העניין הוא שהיא די מפונקת ולא ויתרה עד שקיבלה את כל שרצתה, מפני שהייתה בת הזקונים במשפחה של בנים. היא לא הצליחה להתמודד עם סירוב.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'בלי דרמות שתף עם החברים בטוויטר את 'בלי דרמות